Çözüldü Windows Defender Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pastadanadam

Hectopat
Bilgisayarımda herhangi antivirüs yok.Windows Defenderi kısa bir süreliğine kapatmam gerekti.Şimdi geri açamıyorum."Bu uygulama kapatıldı ve bilgisayarınızı izlemiyor" diyor. Hizmetlerden de açamadım ne yapmalıyım ?

Hizmetlerden açamadın ... Denetim masasından Defender tıkla program penceresi açılıyorsa üstündeki sekmelerden 'Ayarlar' tıkla 'Gerçek zamanlı korumayı aç' tıkla > 'Değişiklikleri Kaydet'.

EkranAl1310nt1310s1310_zpscf5fb86f.png

Başlat > Arama > Services yaz aç buradan otomatik olarak ayarla. Görev Yöneticisinden deneme.

açılmıyor bi
Halen açamazsan da bu makaleyi okuyup uygula Çözüm: Windows Defender Açılmıyor | Technopat

Ek olarak sistemine zararlı yazılım bulaştıysa da ondan dolayıda devre dışı kalmış olabilir. Bu gibi durumlarda güvenlik yazılımları ile sistemini taratman gerekir.
açılmıyor bi türlü
EkranAl1310nt1310s1310_zpscf5fb86f.png

Başlat > Arama > Services yaz aç buradan otomatik olarak ayarla. Görev Yöneticisinden deneme.
değiştirilmiyor bi türlü açılmıyor

Windows defender sorunum hizmet başlıyor diyor donuyor çok uzun bekliyor işlemler aşırı yavaş yapılıyor pc çok ağır işliyor güvenli mod dışında kontrolum de değil açıkcası sebebi nedir???

%7 işlemci.png
1 Haftadır her şeyi deniyorum ama olmutor arka planda Defender çalışmıyor tarama yapcağımda yapamıyorum bir sürü antivirüs programı denedim ve tam tarama yaptım MRT de bunlardan biri hiç virüs bulunamıyor sistem öyle kasıyor ki bu foruma girmek bile zor oyun açıkken hangi işlemci %7 kullanır sanırsam sadece bir çözümü var format🙂🙃🙃
Ekran Alıntısı2.PNG

Normalde açık olması gereken şey

Son düzenleme:

Geri
Yukarı