Windows Phone ya da Lumia serisi telefon kullanan var mı?

:D Kullanmadan hangisinin daha hızlı olduğunu bilemezsiniz. Ayrıca biz burada oyun konusunda daha iyi olduğundan bahsediyoruz. Diğer arkadaşların da dediği 1 GB Ram bulunan bir Android cihaz tuşlu olurken 1 GB veya 512 Ram e sahip bir lumia cihaz tamamen dokunmatik olurken performans olarak Android den üstün. Ayrıca attığınız videoda ki 950 XL cihazda s7 edge' den daha iyi bir işlemci bulunmakta. Microsoft Lumia 950 XL vs Samsung Galaxy S7 edge karşılaştırma
Antutu testlerine bak bakalım hangisi daha iyi.

Bu kişiden kişiye değişir. 1 kişi rezalet deyince rezalet olunmuyor :)
Hayır gerçekten uygulama kitlesi çok az . Ama arayüzünü sevdim. Microsoft desteğini kesti. Açıklama bile yaptı almayın diye. Ama hapörlör ses seviyesi iyi ve netti. Ama uygulama kısıtlı ve yazılım desteği kesildi.

Hayır gerçekten uygulama kitlesi çok az . Ama arayüzünü sevdim. Microsoft desteğini kesti. Açıklama bile yaptı almayın diye. Ama hapörlör ses seviyesi iyi ve netti. Ama uygulama kısıtlı ve yazılım desteği kesildi.
Yo zaten şu zamanda alınmaz. Benim bahsettiğim 2 sene öncesi. O zaman desteği vardı. Çok uygulama yoktu ama performansını seviyordum. Yine sevdiğim oyunlar vardı. Keşke desteği devam etseydi. Microsoft istese bu telefonu ayakta tutabilirdi ama uygulama geliştiricilerine destek vermedi.

Yo zaten şu zamanda alınmaz. Benim bahsettiğim 2 sene öncesi. O zaman desteği vardı. Çok uygulama yoktu ama performansını seviyordum. Yine sevdiğim oyunlar vardı. Keşke desteği devam etseydi. Microsoft istese bu telefonu ayakta tutabilirdi ama uygulama geliştiricilerine destek vermedi.
Uygulama geliştiricilerine destek mi vermedi? Mağazaya uygulama koymak bedavaydı. Project Islandwood ve Project Astoria ile çok kolay bir şekilde iOS ve Android uygulamalarının portlanmasının yolunu açtı. Mağazaya gelen Instagram, Facebook, Facebook Messenger birebir iOS'tan portlanan uygulamalardı. Microsoft her şeyi yaptı. Google geliştiricileri engelledi portlamamaları için.

Desteği varken de berbattı. Ön kamerasına hala diyecek söz bulamıyorum. Gece battaniyenin üzerinde unutmuşum sabah uyandım yatakta dönmemle yere düştü, aldım elime ekran çatlamış. İnstagram uygulaması ayrı bir çileydi, whatsappı güzeldi ama. Bugün için değil de o dönemde bankacılık uygulaması bulmak bir de düzgün çalışanını bulmak hayaldi. Sevdiğim iki özelliği; hoparlörü cidden iyi ses veriyordu, arayüzü kendine özgündü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı