Windows Vista 64 Bit ISO nereden bulunur?

Arkadaşlar 2 ay önce bilgisayara idle buddy virüsü bulaşmıştı çok çabaladım ama silemedim. Mecbur Windows 10'a geçtim aslında Windows 10'u hiç sevmem ama yapmak zorunda kaldım. Yükseltim sonrada 8.1'e düşürdüm o da bayağı yavaştı. Bir 8 bir 10 8 bir on Allah'tan Windows 7 Home Premium kurabildim yoksa kuramıyordum. Neyse indirdim Vista 64 RAR Google Drive'den DVD istiyor USB'siz CD DVD gerektirmeyen Vista ISO'su atabilir misiniz? En az RAM yiyen 64 Bit olsun şimdiden teşekkür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Vista zaten 7'den daha fazla RAM tüketiyor. İndirmek isterseniz link aşağıda.

Hocam, Vista zaten 7'den daha fazla RAM tüketiyor. İndirmek isterseniz link aşağıda.

Olsun daha çekici.

2 GB RAM berbat mıdır?

Nereden bilim ben şifreyi adam RAR şifresi yazar.

Son düzenleme:

Emin misiniz hocam 64 Bit Vista Ultimate kullandım 2 GB RAM ile kasmadı gayet rahattı ama 64 Bit W7 Home Premium kurdum onda hayvan gibi kastı 1.7GB RAM tüketiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı