Xbox 360 vs PS3 ucuz konsol önerisi

Konsol satan esnaflara git illaki bulursun.

Bizim burada onu satan esnaf bulamazsın işte İstanbul'da değilim Tekirdağ saray'dayım ben burada teknoloji 2017'den beri gelişmiyor zaten bir tek doğal gaz geldi o kadar.
Sarı siteye bak bolca var fiyatı uygun eli yüzü düzgün makine bul ve pazarlık yap. Öldür fiyatı kap makineyı git evine kur oyna.

Uğraşmam diyorsan Hepsiburada'da kırılmış garantili PS3'ler var.

Sarı site ne ?

Bizim burada onu satan esnaf bulamazsın işte İstanbul'da değilim Tekirdağ saray'dayım ben burada teknoloji 2017'den beri gelişmiyor zaten bir tek doğal gaz geldi o kadar.

:D o zaman hocam bana bir şey demek düşmez replika gamepadler var global satış sitelerinde Hadron marka gamepad var PS3 çakması ama iş yapıyor tanıdığımda belki alabilirsiniz illa orijinal olsun diyorsanız bilemem tabii.

:D o zaman hocam bana bir şey demek düşmez replika gamepadler var global satış sitelerinde Hadron marka gamepad var PS3 çakması ama iş yapıyor tanıdığımda belki alabilirsiniz illa orijinal olsun diyorsanız bilemem tabii.

Kaç paraya satıyor bir de nerede satıyor replikada olsa kullanırım kolları.

Sarı site ne?

Sahibinden.com bu forumda genelde sarı site diye geçiyor. Letgo'ya da sahibindenden bulabilirsiniz.

PS4 paranız varsa ps4de olmaz derseniz Ps3de olabilir
Xbox fat kasa one da olabilir
@Apple16 çok grafik takıntı yoksa ps3 alabilirsin ama ps4de alınabilir fakat oyunlar biraz tuzlu olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı