Xbox Series S uyku modunda fiş çıkarmak sorun olur mu?

MyEmre

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi fişi çıkarıyorum sonra konsolu bir yere taşıyıp tekrar takiyorum. Düzenli olarak bu sorun oluşturur mu? Oluşturursa artık tamamen kapalı olarak kullanacağım.

Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi fişi çıkarıyorum sonra konsolu bir yere taşıyıp tekrar takiyorum. Düzenli olarak bu sorun oluşturur mu? Oluşturursa artık tamamen kapalı olarak kullanacağım.

Pek sağlıklı durmuyor hocam sonuçta bir anda gücü kesiyorsunuz uyku modundaykende güç çekiyor. Komple kapatmak daha iyi zaten Series S hızlı açılıyor.

Hocam neden kapatmak yerine uyku moduna alıyorsunuz ki?

Bazen indirme yapıyorum ama kapatırım gibi artık.

Pek sağlıklı durmuyor hocam sonuçta bir anda gücü kesiyorsunuz uyku modundaykende güç çekiyor. Komple kapatmak daha iyi zaten Series S hızlı açılıyor.

Tamamdır hocam sağ olun. Hocam peki tam kapatmadan sonra quick resume oluyor mu az önce tam kapadım açtığımda FIFA 23e hemen devam etti quick resumeden.

Uyku modundayken fişi cekersen cihaz zaten kapanmış oluyor ama gücü aniden keserek yapıyorsunuz bunu. Pek sağlıklı olmaz. Cihazı kapatıp fişi çekseniz daha sağlık olur.

Bazen indirme yapıyorum ama kapatırım gibi artık.

Tamamdır hocam sağ olun. Hocam peki tam kapatmadan sonra quick resume oluyor mu az önce tam kapadım açtığımda FIFA 23e hemen devam etti quick resumeden.

Hocam ben hiç konsol kullanmadım o kadarını bilmiyorum videolardan gördüğüm kadarı var bende.

HDD olmadığı için pek sorun olmaz ama tavsiye etmiyorum. Benim One X çalışırken fişten çekince HDD çiziliyor. Ama Series S de SSD var.

Yeni konular

Geri
Yukarı