Xigmatek Xof fanı Casper kasaya monte etme

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Vatan'dan şu fanı sipariş etmeyi düşünüyorum:
Xigmatek Xof Serisi 120Mm Mavi Fan - Vatan Bilgisayar
Ama kasamda fan için ızgara yok, arkada 8 cm bir fan var. Altta ise markasız bir fan var. Ben bu fanı nereye monte etmeliyim? Ben yan kapağı matkapla 12 cm ızgara şeklinde delip öyle yerleştirmeyi düşünüyordum. Böyle yaparsam kapağın neresinden delmeliyim? Kapağın ölçütleri 40x45 cm şeklinde.
Bir de ben bunu ya kargoyla sipariş edeceğim yada bayramın 2 yada 3. gününde alacağım.
Kargo bedava olur mu? Bayramın o günlerinde Vatan açık olur mu?

Kasanın markası ne ? Eğer varsa ön kısma veya üst kısma monte edebilirsin.

Kasayı 10 sene önce Casper almıştık. Tabi içindeki tüm donanımlar değişti. Ön ve üst kısıma takamam maalesef.
Yan kapak ise şöyle:
10719275_933260286688181_74062250_n.jpg

Eğer kasa kullanılacak ve az çiziksiz durumda ise; hiç kapağı deldirmeyin. Gayet sağlam bir kasa bu. Ayrıca sürücü yuvaları sürgülü. Gidip sıfır almaya kalksanız, 150-200 lira edecek bir kasa. Markayı beğenmeyenler olabilir.
Isınma sorunu çok mu? Neden fan takmak istiyorsunuz?

Ekleme: Bana bir yakınımdan geldi bu kasa. Kapanan eski muhasebe bilgisayarı. :sinsi:

Açıkçası kasanın sahibi benim ve konu sahibi kuzenim oluyor. Ben hediye edeceğim kendisine. Pek ısınma yok ama biz fan takmak istedik. Evet gerçekten güzel bir kasa. :)

Kasa benim kardeşim gibi oldu. Benden sadece 4 yaş küçük. :) Ne düğmesi var nede birşeyi ayağa kaldırmaya çalışacağız bakalım, hayırlısı. Tavsiyeniz üzere matkapla delmekten vazgeçtik. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı