Yazılı A1 ehliyet sınavına girerken nelere dikkat edilmeli?

liera

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7-12650H 32GB RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4060
Saat 6'da yazılı sınava gireceğim A1 ehliyet için. Daha önce girenler varsa nerelere çalışmam gerektiğini yazarsa çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobil uygulamalar var, çıkmış sorular. Onlardan birini indir, soruları öğren yeter, her sene aynı soruları soruyorlar zaten. Çıkmış sorular yeterli oluyor yani.

Mobil uygulamalardan ve YouTube'da anlatımlı olarak çözerek almıştım ehliyeti 3-4 ay önce de üdy-3 almıştım.
Onu da yazıcıdan Word veya PDF uzantılı dosyan varsa çıkar işaretle o şekilde çöz daha kolayıma gelmişti.

Birkaç tane test çözdüm genellikle 70 78 puan arası yapıyorum ilk yardımı hiç aklımda tutamıyorum geri kalan soruları da mantık ile yapıyorum yeterli olurmuki.

Mobil uygulamalar var, çıkmış sorular. Onlardan birini indir, soruları öğren yeter, her sene aynı soruları soruyorlar zaten. Çıkmış sorular yeterli oluyor yani.

Telefondan soru çözerek geçmiştim ben ehliyet sınavını, zaten aynı sorular çıkıyor günde 5 10 tane sınav çözseniz zaten geçersiniz sınavı.

Telefondan soru çözerek geçmiştim ben ehliyet sınavını, zaten aynı sorular çıkıyor günde 5 10 tane sınav çözseniz zaten geçersiniz sınavı.

Hocam sınav 6 da 1.5 saat falan var günde 5 10 sınav çözecek pek zamanım yok :d

Benim de aynı şekilde sınavım vardı, sınav günü yapmıştım ben 5 10 sınav, sizde zorlasanız olur bence.

@liera geçtiniz mi hocam sınavı?

Geçtim hocam 74 puan ile harbiden kolaymış 1 tane deneme çözdüm yetti

Yeni konular

Geri
Yukarı