Yeni alınan telefon iade edilebilir mi?

Oppo A55 aldım bugün teslim edildi. Telefonda hızlı şarj olma özelliği var. Ama telefon %2 inince şarja taktım tam 2.5 saate şarj oldu iade talebi olustursam iade edebilir miyim? Daha bugün alındı bu hakkım var mı acaba? Şikayetvar'da bununla ilgili yorumlar da gördüm ayrıyeten.

Ürün de bir sıkıntı bile olmasa 14 gün içinde iade edebilirsiniz eğer kabul etmezlerse tüketici mahkemsine başvur onlar senin hakkını savunur.

İnternet üzerinden aldıysanız 14 günlük koşulsuz iade hakkınız var.
Evet dostum öyle aldım yarın kargoya vereceğim kodu geldi zaten

2.5 saat gayet normal bir süre iadelik bir durum yok. 18w şarj ile 5000 mAh dolum süresi o civarda zaten.
Dostum öyle birşey yok. Kardeşim de oppo reno var hızlı şarj özelliği var 45 dakikada 0 dan %100 ediyo.

Sim kart takılmış telefonları bu kapsamda iade almıyorlar genelde hatta internete bağlandığında bile kem küm ediyorlar. THH'ye gitmeniz gerekebilir yani.

Kardeşim saçmalama bilgin yoksa lütfen bir şey yazma. Ortalama bir telefon zaten 1.5 2 saat te şarj oluyor elimde Oppo A5 2020 var hızlı şarj özelliği yok 1.5 saat te şarj ediyor. Kardeşim de Oppo Reno var hızlı şarj özelliği var 45 dakika da %100 ediyor.

2.5 saat hızlı demedim adamlar hizli der dedim.

Hocam bende farklı markadan aldım alırken sorduk beğenmezsek vs iade hakkımız var mı diye yok dediler. Ama belli başlı sorunlar da belki iade hakkı verebilirler. Ama dediğim gibi kabul edeceklerini sanmıyorum söz oyunu vs yapıp oyuna da getirebilirler.
İnternet alışverişindeki 14 günlük iade hakkı elden satışlarda yok maalesef.

Kardeşim saçmalama bilgin yoksa lütfen bir şey yazma. Ortalama bir telefon zaten 1.5 2 saat te şarj oluyor elimde oppo A5 2020 var hızlı şarj özelliği yok 1.5 saat te şarj ediyor. Kardeşim de oppo reno var hızlı şarj özelliği var 45 dakika da %100 ediyor
Sizin bilginiz yokken milleti suçlamanız saçmalık. Bahsettiğiniz cihazlar 33w destekliyor sizin cihazınız 18 w yarı yarıya bir fark var. Süper hızlı şarj ise markanın pazarlama stratejisi denilebilir. İnanmıyorsanız yabancı kaynaklara bakmanız yeterliydi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Umarım birdaha detaylı şekilde araştırıp telefon alırsınız. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı