YKS netleri istenen bölüm için yeterli mi?

Anil1911

Hectopat
Geçen sene TYT netlerim 40-50 arası gidip gelirdi en fazla 50 net olmuştur olmamıştır, bu sene 60-65'lere çıktığı oldu ortalama 55-60 arası. AYT netlerim geçen sene 25-33 arasıydı bu sene 30-40 arası. EA öğrencisiyim, bu sene arkadaşlarımla fazla görüşme fırsatım olmadı birbirimizden koptuk gibi oldu. Bu yüzden gelişimim konusunda pek bir fikir sahibi olamıyorum. yalnızca gittiğim deneme sınıfındaki mezun kişilerden az buçuk fikir sahibi olabiliyorum. Sizin düşünceniz nedir yani sizce ortalamamı kötü mü iyi mi? Hedefim 100-150 bin arası bir sıralama, geçen sene 250k sıralama yapmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
AYT netine de bağlı o zaman. 84 TYT 35 AYT ile 130k yapmıştım ben. AYT neti çok etkiliyor.

Eşit ağırlık olduğuna emin misiniz bu netlerle daha yüksek gelmesi gerekir ama hangi yıl olduğuna da bağlı tabii.

AYT netine de bağlı o zaman. 84 TYT 35 AYT ile 130k yapmıştım ben. AYT neti çok etkiliyor.

TYT 47 AYT 30 net 72.3 OBP ile 250k geldi geçen sene.

Geçen sene verilerine göre 56 TYT 34,5 AYT neti 91,5 OBP ile 145k getiriyor. AYT çok etkiliyor. Bir net 3 ile 5k ileri atıyor neredeyse. Senin durumunda mümkün diyebiliriz.

Eşit ağırlık olduğuna emin misiniz bu netlerle daha yüksek gelmesi gerekir ama hangi yıl olduğuna da bağlı tabii.

TYT 47 AYT 30 net 72.3 OBP ile 250k geldi geçen sene.

Ben sayısalcıyım, netleri sadece AYT'nin etkisini göstermek için verdim.

85 TYT normalde 50-70k yapabilecek bir net iken AYT batırdı. Siz AYT'ye yüklenirseniz batırdığı gibi çıkarabilir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı