Yüksek performanslı termal macun önerisi

Termal iletkenliği en yüksek hangisi ise onu seçmekte fayda var. Marka da önemli tabi bana sorarsanız Mastergel Pro iyi seçim olur. Yanında eski macunu temizlemeyicisi de var.

CoolerMaster Master Gel Nano aldım ben Nanokatolog'dan stokta yoktu Thermal Grizzly Kryonaut.

Aralarında en iyisi Thermal Grizzly bence, yalnız Nanakatolog'dan alıcaksan eğer baya bir bekliyorsun ben 5 Kasım'da sipariş verdim hala kargoya verilmedi, en son arayıp kavga ettim.

CoolerMaster Master Gel Nano aldım ben Nanokatolog'dan stokta yoktu Thermal Grizzly Kryonaut.

Aralarında en iyisi Thermal Grizzly bence, yalnız Nanakatolog'dan alıcaksan eğer baya bir bekliyorsun ben 5 Kasım'da sipariş verdim hala kargoya verilmedi, en son arayıp kavga ettim.
Nanokatalog'tan bu yüzden uzak durmak istiyorum aslında ama fiyatlar daha uygun.

Nanokatalog'tan bu yüzden uzak durmak istiyorum aslında ama fiyatlar daha uygun.
İstediğim modeli Amazon'dan almak istedim ama orda da Türkiye'ye kargo yoktu o yüzden el mecbur sipariş verdim umarım bayat falan çıkmaz gelen macunda.

Cooler Master MasterLiquid ML240L içinden çıkan termal macunu sürdüm ben, hata mı yaptım ekstra almalı mıyım sizce?
İşlemci sıcaklık değerlerin eğer iyiyse bence hiç bir problem yok. Diğer makinemde ML 240 R RGB ile gelen Cooler Master Hypergel'i kullandım (Ryzen 1700X) işlemci 4.0 Ghz'de %100 yükte 65 dereceyi geçmedi.

İşlemci sıcaklık değerlerin eğer iyiyse bence hiç bir problem yok. Diğer makinemde ML 240 R RGB ile gelen Cooler Master Hypergel'i kullandım (Ryzen 1700X) işlemci 4.0 Ghz'de %100 yükte 65 dereceyi geçmedi.

Sistem ürünleri daha tam olarak gelmedi monitörüm olmadığı için test etme fırsatı da bulamadım. :D Yani bilmiyorum ısı sıcaklığı nasıl olacak. Yavaş yavaş montajlamaya başladım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı