Bebek Adolf Hitler'i Öldürür müydünüz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
12
Düşünün, bir gün zaman makinesiyle geçmişe gidebiliyorsunuz. Siz ilk olarak ne yapardınız? Ben dinozorları görmek isterdim. Zaman makinesi ile ilgili en çok sorulan sorulardan bir tanesi ise bebek Adolf Hitleri öldürür müydünüz? Bu soruyu zaman makinesi ile ilgili konularda çoğunlukla gördüm. Ben şahsen öldürmezdim. Sizin değerli görüşlerinizi de merak ediyorum.

2015 Yılında New York Times Dergisi , okuyucularının bir bebek Adolf Hitler'i öldürüp öldüremeyeceğini soran bir anket yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ucu açık bir soru. Yanımızda eşya götürebiliyor muyuz? Gittiğimiz yerden geri gelebiliyoruz mu? Gittiğimiz yerden başka yere bir eşya götürebiliyor muyuz? Gittiğimiz yerde istediğimiz kişi olabiliyor muyuz? Yoksa böyle armut gibi oraya ışınlanıp orda mı kalıyoruz? @Silinen üye

Hitlerin sanat okuluna girmesi için edimden geleni yapardım
Sanat Okuluna giremediği için siyasete atılıyor

Gittiğin yerden geri gelebiliyorsunuz. Eşya götüremiyorsunuz. Gittiğiniz yere kendiniz olarak gidiyorsunuz. Armut gibi değil de erik gibi geri gelebiliyoruz.
@Prizmann
Bence, Hitler olmasa bile başka biri çıkıp, yine bu çılgınlıkları yapardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlar bebekken tertemizlerdir. Fakat insanın karakteri çocukluğunda yaşadığı anıları, efendime söyleyeyim, okuldaki arkadaşları, aile fertleri gibi şeylerle şekil bulabilirler. Ben bebekken Hitler'i öldürmezdim sanırım, fakat onu bu hale getiren kişileri öldürebilirdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı