Bebek Adolf Hitler'i Öldürür müydünüz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer tatlı ise bırak öldürmeyi ağlatmaya kıyamazdım.
Ama işin ucunda büyüyünce Dünya Katliam'ı yapacak bir bebek olduğu için:
Telefon joker hakkımı kullanmak istiyorum.(!)

Zaman doğrusundaki bu değişikliğin nelere sebep olacağını bilemeyeceğimden riske atmak istemezdim açıkçası. Ara olasılıklar neredeyse sonsuz olduğundan -bana göre- uç olasılıkları örnek verebilirim: İnsancıl Yahudilerin dünya yönetimini ele aldığı mükemmel bir dünya ya da zalim, insafsız Yahudilerin dünya yönetimini ele aldığı; insanlığa eziyet ettiği iğrenç bir dünya...
Kelebek Etkisi filmini tavsiye ederim bu konuyla alakalı. Anlamayanlar varsa dediğimi daha iyi kavrayacaklardır filmi izledikten sonra.

İlk cinayeti engellerdim açıkçası hepsinden önce. İnsanlar yaşadığı çevreye adapte olur. Eğer bir yerde sıkça cinayet işleniyor ve ahlaksızlık yapılıyorsa, o yerde yetişen bir bireyin "normal" olması beklenemez. Şansımı ilk cinayeti engelleyerek denemek isterdim. Bir diğer denemek isteyeceğim ise paranın icadını engellemek. Para icat edilmeseydi belki de insanlar birbirleri üzerine bir nesne ile üstünlük kurmayacaktı. Tabi bunları yapmak işe yarar mı elbette bilemeyiz. Fakat küçük bir bebeği öldürerek dünyanın daha güzel bir hale geleceğini umut etmekten daha faydalı görüyorum :) .

Dünyanın ve Almanya'nın geldiği noktayı 2. Dünya savaşanın etkilerini ve yahudilerin şuan ne yaptıklarını anlatan bir sunum hazırlardım. Kerata yaptığı hataları tekrar etmesin.

Belki tarihi değiştirsek daha kötü bir sorun çıkacaktı?

images.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı