Bebek Adolf Hitler'i Öldürür müydünüz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geleceği görseydim kafasından tutup sağa sola cevirirdim.

• Hahaha
İfadeler: acv
Peki stalin? Onu öldürür müydünüz.Stalin Hitler'den daha katil.Neden önce Hitler?bence ikisinide gebertmeli.Hatta Stalin'i Mosin-Nagant'la;Hitler'i Luger ile öldürmeli.

Şimdi diktatör veya katil olma kısmını bir kenara bırakırsak. Ülkesini, ülkesinden olmayanların ele geçirmiş bir dünyada kaos ne kadar ertelenebilirdi? Adolf olmasaydı Hans olacaktı. Hans olmasa Rudolf olacaktı sonuçta.

Düşünün. Şu an bizim ülkenin her biriminde örneğin Suriyeliler'in olduğunu düşünün ve bir Türk'ün iş ve sosyal hayatına bile müdahale edebilecek kadar zengin ve yetki sahibi olduğunu hayal edin. Sizce aynı kaos bizim ülkede de yaşanmaz mıydı?

Not: Suriyeli örneğini güncellik açısından verdim, illa tek bir ırk veya ulus gibi bakmayın.

Kelebek etkisi diye bir film var orda adam bir şey değiştiriyor geleceği neredeyse tamamen değişmiş oluyor yani bebek Hitleri öldürsek zamanımız değişirdi ama bu iyimi kötümü bilemeyeceğim için kalsın böyle, öldürmezdim.

Kelebek etkisi diye bir film var orda adam bir şey değiştiriyor geleceği neredeyse tamamen değişmiş oluyor yani bebek Hitleri öldürsek zamanımız değişirdi ama bu iyimi kötümü bilemeyeceğim için kalsın böyle, öldürmezdim.
Ama zaman makinen var,yani gidip bakabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı