Hikayeli oyun önerisi

Oyun oynamaktan sıkılan adama, senaryonun açılması 20 saat süren RDR 2, Witcher hayranlarının bile zar zor oynadığı Witcher II öneren Technopat irfanı. Şimdi de senaryosu olan ama senaryosunu keşfetmek için asperger gibi haritasız bir şekilde denizde 10 saat dolanılması gereken oyun önerildi... arkadaşlar yanlış anlamayın bu arada üç oyunda çok güzel ama sıkılan adam bunları oynayamaz.

Tomb Raider çok basit ama heyecanlı bir hikayesi ayrıca lineer olmasından dolayı gayet iyi bir tercih olabilir.

Hacı çok yanlış yerden vurdun ne yaptın... Technopat tayfa RDR 2, Witcher 3, GoW gibi büyük popüler neredeyse köydeki dedemin bile bildiği oyunları önermekten başka bir şey yapamaz. Sırf o yüzden bu forumun oyun önerisi kısmına hiç bakmıyorum çünkü hep aynı cevaplar bir kere bile farklı bir oyun öneren görmedim.

Utanarak söylüyorum Valhalla dışında hiçbir Assassin's Creed oyununu oynamadım. Diğerlerini oynadığım için yorum yaptım.
Bende aynı şekilde sadece AC2'yi oynamış birisi olarak söylemekteyim ki, oyunun oynanışı, müziği, hikayesi çok güzel. diğer AC oyunlarının müziklerine baktım hiçbiri beni etkilemedi. lakin AC2'nin müzikleri olağanüstü.

Hacı çok yanlış yerden vurdun ne yaptın... Technopat tayfa RDR 2, Witcher 3, GoW gibi büyük popüler neredeyse köydeki dedemin bile bildiği oyunları önermekten başka bir şey yapamaz. Sırf o yüzden bu forumun oyun önerisi kısmına hiç bakmıyorum çünkü hep aynı cevaplar bir kere bile farklı bir oyun öneren görmedim.
Hayatlarında bu oyunlardan başka ne oynamışlardır merak ediyorum açıkçası. :D

Bende aynı şekilde sadece AC2'yi oynamış birisi olarak söylemekteyim ki, oyunun oynanışı, müziği, hikayesi çok güzel. diğer AC oyunlarının müziklerine baktım hiçbiri beni etkilemedi. lakin AC2'nin müzikleri olağanüstü.

Hayatlarında bu oyunlardan başka ne oynamışlardır merak ediyorum açıkçası. :D
RDR2 çıktığı zaman daha liseye yeni geçmiştim pek böyle forumlarda takılmazdım merak ediyorum da o zaman ne övüyolardı ? Acaba RDR2 değil de hep Witcher 3 abi abi diye mi geziyolardı.

RDR2 çıktığı zaman daha liseye yeni geçmiştim pek böyle forumlarda takılmazdım merak ediyorum da o zaman ne övüyolardı? Acaba RDR2 değil de hep Witcher 3 abi abi diye mi geziyolardı.
RDR2 o kadar övüldü ki oynarken kendimi RDR2 fanboyu olarak hissettim. Sonra bırakasım geldi yani o derece. Gelen geçen RDR övüyor sanki başka oyun yokmuş gibi.

Param yok.

witcher 3 şuan ne kadar bilmiyorum ama zamanında 15 tlye almıştım
7,8 Saat oynadım fakat büyük ihtimalile uzun aralıklarla oynadığım için sıkıldım.

Witcher 1'in hikayesini YouTube'den izle. Witcher 2'yi bence oyna ama eski oyun diyorsan onun da hikayesinin özetini izle. Witcher 3 oyna 🐺
Witcher 1 çok kanser bir oyun direkt silmiştim. Witcher 2 indirime girerse alır oynarım. Teşekkürler.

AC2 Şiddetle önereceğim bir oyun.
AC2 herkes tarafından öneriliyor. Senin önerme sebebin nedir?

Darkest of days.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodan 10-15 saniye baktım ilgi çekici bir oyuna benziyor. Teşekkürler.

RDR2 o kadar övüldü ki oynarken kendimi RDR2 fanboyu olarak hissettim. Sonra bırakasım geldi yani o derece. Gelen geçen RDR övüyor sanki başka oyun yokmuş gibi.
Sosyal medyada üç beş edit izleyip oyunu oynamadan fanboyluk yapmak komik. Umarım oyunu bitirmişlerdir.

bin lira küsür :F
Hesabımda var, 15 liraya tam sürüm almıştım.

Oyun oynamaktan sıkılan adama, senaryonun açılması 20 saat süren RDR 2, Witcher hayranlarının bile zar zor oynadığı Witcher II öneren Technopat irfanı. Şimdi de senaryosu olan ama senaryosunu keşfetmek için asperger gibi haritasız bir şekilde denizde 10 saat dolanılması gereken oyun önerildi... Arkadaşlar yanlış anlamayın bu arada üç oyunda çok güzel ama sıkılan adam bunları oynayamaz.

Tomb Raider çok basit ama heyecanlı bir hikayesi ayrıca lineer olmasından dolayı gayet iyi bir tercih olabilir.
Amazon, Prime üyelerine verdi galiba. En kötü Epic'ten 8 liraya almayı düşünüyordum zaten. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Param yok.

7,8 Saat oynadım fakat büyük ihtimalile uzun aralıklarla oynadığım için sıkıldım.

Witcher 1 çok kanser bir oyun direkt silmiştim. Witcher 2 indirime girerse alır oynarım. Teşekkürler.

AC2 herkes tarafından öneriliyor. Senin önerme sebebin nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodan 10-15 saniye baktım ilgi çekici bir oyuna benziyor. Teşekkürler.

Sosyal medyada üç beş edit izleyip oyunu oynamadan fanboyluk yapmak komik. Umarım oyunu bitirmişlerdir.

Hesabımda var, 15 liraya tam sürüm almıştım.

Amazon, Prime üyelerine verdi galiba. En kötü Epic'ten 8 liraya almayı düşünüyordum zaten. Teşekkürler.
Müzikleri, oynanışı, hikayesi, her birşeyi ile süper.

Yeni konular

Geri
Yukarı