Riot Games'le ilgili her şey silinmeli mİ?

Arda Şentürk

Femtopat
Daha fazla  
Biliyorsun durum belli Riot Games'in anticheati Vanguard, tüm verilerimizi depoluyor ekranımızın fotoğrafını alıyor silmeli miyiz nasıl güvenebilirim?

Onu bütün anticheat’ler yapıyor neredeyse. Vanguard’ın bu kadar olay çıkarmasının sebebi anticheat’i kapatıp açtığında oyuna girmek için PC’yi yeniden başlatman gerektiğinden dolayı sürekli açık durmasının gerekmesi.

Reddit falan çıldırmış durumda. Bazı haberlere göre silen oyuncu sayısı şimdiden ciddi rakamlara ulaşmış. Normalde bırakamayacak insanlar bile sürü psikolojisi ile siliyor. Riot'a geri adım attırabilecekler mi bakalım.

Reddit falan çıldırmış durumda. Bazı haberlere göre silen oyuncu sayısı şimdiden ciddi rakamlara ulaşmış. Normalde bırakamayacak insanlar bile sürü psikolojisi ile siliyor. Riot'a geri adım attırabilecekler mi bakalım.
Geri adım atacak bir durum yok. Bunu yapmazlarsa da hileler artacak. Sadece anticheat’i kapattığında oyuna girmek için PC’yi yeniden başlatma olayının çözülüp anticheat’i istediğin zaman kapatıp açabilmen gerekiyor.

Eklenmeden önce 7aydır bıraktığım lole döneyim dedim 1 gün oynadım vunguardı eklemişler sonra bu uygulamayı kapatınca yeniden açmak için pcnin yeniden başlatılması gerektiğini öğrenince sildim direkt her şeyi, ben söyle saçma bir iş görmedim.

Bu milleti anlayamıyorum gerçekten. Her yerde ''hile sorununu çözün, her el hile geliyor'' diye ağlıyorlar ama hile sistemine tepki gösteriyorlar. Bu adamlar hileleri vahiy yoluyla tespit etmiyor arkadaşlar.

Cumhurbaşkanı değilseniz veya 350GB'lık ödevler klasörünüz yoksa neden korkuyorsunuz anlamadım. Mesela iPhone kullanan arkadaşlar 7/24 dinlendiğinin farkında değil mi? Telefonu ilk aldığınızda hey Siri demeniz isteniyor. Sesinizin tonunu telefon kaydediyor ve sizi 7 24 dinliyor. Gündelik hayattaki büyün konuşmalarınızı duyuyor bir nevi ve siz hey Siri dediğiniz zaman tonların uyuştuğunu fark edip size cevap veriyor. Ayrıca artık akıllı telefonlarda konuşmanızı dinleyerek önünüze reklam çıkartıyorlar, bunu ayarlardan kapatabilirsiniz rahatsız oluyorsanız. Hepimizin verileri her yerde dolaşıyor zaten.🙃

Bu milleti anlayamıyorum gerçekten. Her yerde ''hile sorununu çözün, her el hile geliyor'' diye ağlıyorlar ama hile sistemine tepki gösteriyorlar. Bu adamlar hileleri vahiy yoluyla tespit etmiyor arkadaşlar.

Riot inkar etse de sadece client in degil discord gibi o sirada arkada acik olan uygulamalarin verilerinin de alindigi iddia edildi bu yuzden tepki var. İddianin kaynagi saglam.

Yeni konular

Geri
Yukarı