Sevgilim ilgisini erkek arkadaşına veriyor

Aynısını söyledim hocam sevseydin böyle yapmazdin saygı duyardin dedim aynen yazıp geçti
Değmez hocam kıza daha fazla enerji harcamaya.

Hocam çok hızlı bağlanan bi insanım ve hani görmediğim bir değeri verdi beni kendine bağlayacak şeyler söyledi "ilk sevgilim değilsin ama son sevgilim olacaksın" gibi bende yedim bunları hocam kaptırdım kendimi herkesi karşıma aldım o benim için bi çocuğu karşısına alamadı.
Dert etmeyin hocam başkası çıkar düzelirsiniz tercihen sarışın ya da kumral.

Ne demek bu? Arkadaşla yapılır tamam da, önemli olan senin o kızla bir anıya sahip olman. Sevdiğin kızla izlenen sinema, arkadaşla izlediğin sinemadan kat kat daha fazla zevk verir.

İkisi ayni şey değil dedim bir el ele gitmek var bir de normal gitmek var dedim he yazmış ne bu toxiclik telefonu isiricam simdi üzüntüm öfkeye dönüştü hocam.

@PoliJya erkek demiş onunla dalga geçmiş.

Hocam anladım durumu da, arkadaş kızın anladığı şekilde dememiştir herhalde. Arkadaşın demek istediği şey bence, "erkek arkadaşlarımla vakit geçirmem, onun yerine seninle vakit geçiririm. Onlarla arama mesafe koyarım, sana daha fazla ilgi veririm, hayatımın merkezine koyarım seni" demek istemiştir herhalde.

Hocam çok hızlı bağlanan bir insanım ve hani görmediğim bir değeri verdi beni kendine bağlayacak şeyler söyledi "ilk sevgilim değilsin ama son sevgilim olacaksın" gibi bende yedim bunları hocam kaptırdım kendimi herkesi karşıma aldım o benim için bir çocuğu karşısına alamadı.

Yaşadım dostum yaşadım, aynılarını bende yaşadım. Unutuyor insan bir şekilde, bak bana artık oturup insanlara ilişkileri hakkında tavsiye verir oldum.(teknik direktör maçta oynamaz :))

Hocam anladım durumu da, arkadaş kızın anladığı şekilde dememiştir herhalde. Arkadaşın demek istediği şey bence, "erkek arkadaşlarımla vakit geçirmem, onun yerine seninle vakit geçiririm. Onlarla arama mesafe koyarım, sana daha fazla ilgi veririm, hayatımın merkezine koyarım seni" demek istemiştir herhalde.

Hocam bunları ima etmiş olsaydı uygulardı galiba önceliği o çocuk oldu zaten bu hafta.

Yeni konular

Geri
Yukarı