VR kontrolcü önerisi

Enesaydar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bende telefon takılan bir VR gözlük var ben Steamvr'a bağlanıyorum. Genelde direksiyon setiyle araba oyunları oynuyorum ama ben job Simulator oynamak istiyorum. Kontrolcüm yok biraz. Araştırma yaptım PS3 move Controller buldum. Sizin öneriliniz neler? Nasıl bir kontrolcü almalıyım? Çok pahalı olmasın, 1.500 civarı 2tane kol lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bende telefon takılan bir VR gözlük var ben Steamvr'a bağlanıyorum. Genelde direksiyon setiyle araba oyunları oynuyorum ama ben job Simulator oynamak istiyorum. Kontrolcüm yok biraz. Araştırma yaptım PS3 move Controller buldum. Sizin öneriliniz neler? Nasıl bir kontrolcü almalıyım? Çok pahalı olmasın, 1.500 civarı 2tane kol lazım.

Oynayamazsınız diye biliyorum o tarz oyunları VR'a takılan telefonlarla.

Telefonlu VR'larda sadece video izleniyor diye biliyorum ben kol alsanizda ise yaramaz.

PS3 Move controllerlarını sadece PS Camera kullanırken kullanabilirsiniz. Harici controller bulmanız çok zor, çünkü çoğu controller hareketlerini algılamak için ya ek sensör koymanı istiyor ya da gözlüğe yerleştiriyor.

Ben zaten steamvr a girebilıyorum sadece kontrol edemiyorum o yüzden kontrolcü lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şunun gibi videolardan bahsediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şunun gibi videolardan bahsediyorum.

Bu ürünü buldum alsam çalışır mı?

Yazdığım mesaj görülmedi sanırım, bir deneyim paylaşayım.

Geri
Yukarı