Xbox Game Pass bölge desteklenmiyor ve dolar olarak gözüküyor

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar Game Pass bölgenizde kullanılamıyor şeklinde bir uyarı alıyorum ve oyunlar dolar üzerinden gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Hesap kısımlarından dil ve bölge Türkçe / Türkiye olarak seçili fakat bir şey değişmedi. Yıllar önce bu hesapta Game Pass kullanmıştım ve fiyatlar da TL idi. Bilgisayardan giriyorum.

Screenshot_3.png

Son düzenleme:
Aklıma VPN açık mı diye sormaktan daha yaratıcı bir soru gelmedi. Bir de internet sitesinden deneyin hocam veya telefondan sonuç aynı mı?

Bilgisayarda VPN kullanmıyorum hocam. Telefondan bir deneyeyim hiç denemedim, uzun zamandır kullanmıyordum Game Pass'ı zaten. Tesadüfen girince fark ettim.

@Teknolojik112 telefona Xbox uygulamasını indirip giriş yaptım, oyun fiyatları TL olarak gözüküyor hocam burada, Game Pass ücretleri de TL olarak karşıma çıkıyor. Bilgisayarda neden olmuyor anlamadım.

Son düzenleme:
Bilgisayarda VPN kullanmıyorum hocam. Telefondan bir deneyeyim hiç denemedim, uzun zamandır kullanmıyordum Game Pass'ı zaten. Tesadüfen girince fark ettim.

@Teknolojik112 telefona Xbox uygulamasını indirip giriş yaptım, oyun fiyatları TL olarak gözüküyor hocam burada, Game Pass ücretleri de TL olarak karşıma çıkıyor. Bilgisayarda neden olmuyor anlamadım.
Sadece bilgisayarda olması çok saçmaymış. Silip yüklemek ya da hesaptan çık gir yapmak gibi adımları denediniz mi? Aklıma gelen başka bir çözüm önerisi yok.

Geri
Yukarı