#müzik

 1. Swegy

  Spotify arka planda kendiliğinden kapanıyor

  Telefonumda Spotify'dan müzik dinlerken, uygulamayı kapatmadan arkaplana attıktan sonra çalan şarkıyı durdurduğumda, şarkı bildirim çubuğundan gidiyor ve şarkıyı kaldığı yerden devam ettiremiyorum. Uygulamayı tekrar açmam gerekiyor. Açık uygulamalar kısmından tekrar Spotify'a girince de uygulama...
 2. Yigit10

  Spotify'de müzik yayımlamak

  Merhaba öncelikle iyi sosyaller dilerim Spotify de müzik dinlerken bazı isimsiz kişilerin Spotify'ye müzik yüklediğini fark etim dizi müziği vb müzikler bunları izinli bir şekilde mi yüklüyorlar yoksa herhangi bir izine gerek yok mu veya yüklediklerinde müziğin asıl sahibinin telif atma imkanı...
 3. hengin

  Çeşitli Türlerden Müzik Önerileri

  Herkese merhaba, Müzik pek çoğumuzun hayatında önemli bir yere sahip. Çalışırken, dinlenirken, yürürken, mağazada alışveriş yaparken... Gün içiresinde zamanımızın önemli bir kısmında müzikle iç içe olabiliyoruz. Bu doğrultuda dinlediğimiz müziği edinmek için pek çok farklı kanalı kullanmaktayız...
 4. G

  1500TL bandı kulaklık önerisi

  Merhaba Bir süredir kulaklık almayı planlıyorum ve aklımda Senheiser BT350 ve Anker Soundcore Life Q30 var 1500 TL bandında kulaklık önerisi alabilir miyim?
 5. Darth Ren

  YouTube'dan gitar dersi olur mu?

  Selam öncelikle bir sorum olacak, yakın zamanda elektrogitar alacağım fakat kursa gidecek bütçem olmadığı için YouTube'daki videolar ile temel bir düzeye gelmeyi düşünüyorum. Profesyonel olmak değil de temelimin olması yeterli olacak benim için, bu YouTube ile mümkün mü acaba? Önerdiğiniz...
 6. ssungu40

  Müzik önerisi

  İyi sosyaller aşağıda verdiğim gibi müzik önerisi istiyorum bekliyorum şimdiden teşekkürler.
 7. O

  6. Sınıf Müzik sınavına çalışmadım ne yapabilirim?

  Arkadaşlar benim cuma günü yani yarın müzik sınavım var, fakat hiç çalışmadım. Hocanın söylediklerine göre 1 İstiklâl Marşı okutacak, 2 notaları ezberleyin dedi. Yani görünce bilmeniz lazım dedi. 3 Kitaptan ne işlediysek onlar çıkacak dedi, fakat ben çok korkuyorum hiç çalışmadım bu yüzden rezil...
 8. Meraklı_kişilik15

  Speed up şarkı yapmak

  Selam, iyi günler. Kanalım için Speed up şarkı yapmak istiyorum ama YouTube'da falan baktığımda çoğunlukla CapCut'tan yapıyolar ama ben bilgisayarım ve hangi uygulamadan yapabilirim bilmiyorum. Yardım eder misiniz? İyi günler.
 9. MrKillua

  700-1200 TL gitar önerisi

  Merhaba, başlangıç seviyesinde kendim çalmak için klasik gitar almak istiyorum. Yaklaşık 700-1200 arası bütçem var. Öyle profesyonel bir gitara ihtiyacım yok anlayacağınız. Orta seviyeli bir gitar önerisi alabilir miyim?
 10. MrKillua

  Lea Gitar Alınır mı?

  https://ty.gl/gd6qp8bmou Başlangıç için bir klasik gitar almayı düşünüyorum, fazla bütçem yok. Linkteki gitar sizce alınabilir mi, alınmazsa o fiyat dolaylarında önereceğiniz gitar var mı?
 11. S

  Tuşlu telefon M4A müzik uzantısını destekler mi?

  Askerdeki abime telefon göndereceğim SD karta bir sürü müzik indirdim.SD karta attım ama uzantısı .MP3 değil. M4A tuşlu telefonlar bu müzik uzantısını destekler mi acaba? Ne yapmam gerek?
 12. ahmetarat

  Normal notaları Arduino'da kullanılan dil ile nasıl kulanabilirim?

  Bir ödevim var 4 gün süreli pinhani bilir o beni şarkısını Arduino üzerinde çaldırmam gerek ama notaları nasıl kullanacağımı bilmiyorum teşekkürler.
 13. Allbrd

  En iyi Türk rapçi kimdir?

  En sevdiğiniz Türk rapçi kim?
 14. Ulunay

  Şu an ne dinliyorsun?

  Ya siz?
 15. Mehmet Emin ERGÜN

  Shazam Chrome eklentisi çalışmıyor

  Merhaba arkadaşlar. Shazam Chrome eklentisine bastığımda bazen açılıyor bazen de açılmıyor düzeltmenin bir yolu var mı eklentiyi kaldırıp tekrar yükledim falan yine de açılmamakta ısrarcı. Şimdiden cevapları bekliyorum, teşekkürler saygılar.
 16. Astiva

  600 TL kulaklık önerisi

  600 TL'ye kadar bir arkadaşım için kulaklık arıyorum bu dönemde neler tavsiye edersiniz? Kulak üstü olacak şekilde ve kablosu olacak, telefonda kullanmak için. Müzik dinlemek için batarya performansı da güzel olursa sevinirim.
 17. Denizwiped

  Müzik ve oyun için 900 TL kulaklık önerisi

  Herkese iyi akşamlar. Bunun üzerine çok konu açıldığını biliyorum ama kişisel görüş almak için açıyorum. Bütçem maksimum 900 TL kadardır, ve araştırma yaptığım kulaklıklar arasında bana göre en iyi hem müzik hem de oyunu barındıran JBL quantum 400 modelini buldum. Ağırlıklı dinlediğim müzik türü...
 18. ahmet.yigit.aksoy

  Kaset çalar nasıl çalışır?

  Elimde dedemden kalma bir phillps kaset çalar var. Radyosu falan çalışıyor. Dün kasetçiden bir kaset de aldım denemek için ama kasedi nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?
 19. T

  Spotify arkadaş aktivitesi gözükmüyor

  Spotify'da arkadaş aktivitem ne yaparsam yapayım gözükmüyor. Her şeyi denedim ama olmuyor. Resimdeki gibi.
 20. C

  Bas gitarda susturma nasıl yapılır?

  İyi akşamlar herkese. Yaklaşık 1 aydır bas gitar çalıyorum daha önceden hiç gitar tecrübem olmadı. Bas gitarla başladım müziğe. Parmaklarımı bayağı esnettim sol elde sorunum kalmadı fazla. Şu an tek sorunum bir parça veya akoru çalarken seslerin birbirine girmesi. Sol el düzgün basıyor ama...
 21. A

  "Esnaflık Zor Zanaat IV" videosundaki müzik nedir?

  Bu linkteki videoda kullanılan müziği bir türlü bulamadım. Shazam, SoundHound gibi programlarla bile bulamadım. Bilen birisi varsa söyleyebilir mi?
 22. sayinbezmenler

  Kaliteli müzik nereden satın alınabilir?

  Merhaba, ben internet üzerinden müzik satın almak istiyorum fakat bu müziklerin Spotify gibi sadece uygulama ile açılması değil de dosya olarak indirmek istiyorum. Nereden satın alabilirim, hangi formatta kalite daha yüksek olur, bu konular hakkında bilgisi olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim.
 23. Vivaldi12

  YouTube podcast videosu için sessiz ve sakin müzik önerisi

  YouTube üzerinde; Bu tarz podcast içeriğine başladım. Fakat videoda konuşurken alt tarafta sessiz, pek göze batmayan, telif haksız müzik arıyorum. Arayışıma destek olursanız sevinirim.
 24. MASTERBS

  OBS ile yayın yaparken şarkı ekleme

  Yayın yaparken yayınıma şarkı eklemek istiyorum ve OBS kullanıyorum.
 25. F5 Adam

  Müzik zevkimi nasıl arttırabilirim?

  Öncelikle çok fazla müzik dinleyen birisi değilim. Arada sırada dinlerim. Müzik zevkim acayip çöp. Çoğu sanatçıyı bilmem dinlediğim şarkılardaki sanatçıların isimlerini bile bilmem. Rap bayağı bir dinledim ama ısınamadım. Yoğun olarak pop dinliyorum ama size de sormak isterim müzik zevkimi nasıl...
Yukarı