reklam

 1. augenblick

  Reklam videoları için program önerisi

  Merhaba. Müşterilerine birebir uygulamalarla hizmet veren bir işletmemiz var. İşletmede verilen bu hizmetler çoğu zaman yüksek çözünürlüklü videolarla kayıt altına alınıyor. Bu kaliteli videoları işletmenin reklamları için kullanıyoruz. Bunun için tercih ettiğimiz ve animasyon işlerinde hoşumuza...
 2. SeikalR

  YouTube'un dolandırıcı reklamlarına bir son verilmeli

  Evet, başlıkta gördüğünüz gibi YouTube dolandırıcı sitelerin reklamlarını yapıyor. Örnek olarak ben yaşadım. Bir gün YouTube'da dolaşırken reklam çıktı ve reklam şöyleydi: "CS:GO bedava skin veriyoruz".Ben de YouTube'un reklam şartları arasında dolandırıcı reklam yapmanın yasak olduğunu bildiğim...
 3. Z

  AdMob'e sayfa yüklenmiyor

  Uzun zamandır bir mobil uygulama üzerinde çalışıyorum neredeyse son aşamalarında ve AdMob'dan reklam eklemek için hesabıma girmeye çalıştığımda AdMob anasayfasından 'oturum aç' veya 'kaydol' yazısına tıkladığımda açılan signup sayfası yüklenmiyor internetimden veya dnsimle alakalı bir sorun...
 4. Muhammed S. YILMAZ

  Pepsi Twist reklamındaki müzik nedir?

  Arkadaşlar bu reklamdaki müziği benim için bulabilecek var mı?
 5. Rufiq Cavadov

  Google Ads Hesabım askıya alındı

  Öncelikle merhaba. Google Ads hesabım askıya alındı. Sizden ricam Google Ads ile ilgilenen kişiler varsa bu konuda bana yardımcı olsunlar.
 6. EmirSametEr

  Reklam virüsü olduğunu nasıl anlarım?

  Bazı sitelerde herhangi bir yere tıkladığım anda reklam çıkıyor, mesela Türk Telekom anket çöz iPhone 13 veya Samsung SX994 alma fırsatını yakala ancak bu telefonumda çıkmıyor bilgisayarımda mı reklam virüsü var, yoksa onlar sitelerin koyduğu reklamlar mı? Eğer virüs varsa nasıl temizleyebilirim?
 7. E

  Google alışveriş sekmesi gözükmüyor

  Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce Google'a da arama yaptığımda bir şey fark ettim. Arama yaptığımda yukarıda görseller, haberler vb. sekmeler arasından alışveriş sekmesi yoktu. Bu sorunla hem bilgisayarda, hem de telefonda karşılaştım. Aynı Google hesabına bağlıydı. Hesaptan çıkış yapınca...
 8. S

  Instagram'dan sponsorlu reklam verme

  Merhaba, Instagram üzerinden oyun içi sanal para satışı yapıyorum. Şu ana kadar Instagram ve Facebook'ta bir sürü reklam verdim. Bu hafta yine sponsorlu reklam verdim, aradan 2 dakika geçmeden Facebook reklam hesabım kapatıldı. Acaba bundan sonra e-pin satışı yapmak yasak mı? Dijital pazarlama...
 9. CodeExpert

  Reklam, bir ülke hakkında birçok fikir veya bilgi verebilir mi?

  Sizce 🤔
 10. Jarvis0

  Google Admob reklamım gözükmüyor

  İyi günler. Android stüdyo ile bir uygulama geliştirdim. Yaklaşık 4 gün önce reklam verdim. Fakat reklamım hala gözükmüyor. Sebebi ne olabilir?
 11. Jarvis0

  Google reklam onayı

  Merhaba arkadaşlar. Ben Android işletim sistemine bir uygulama geliştirdim. Googleadmob üzerinden reklam verdim. Reklam ne zaman onaylanır?
 12. Edmond dantes

  Grafik tasarım ilanı açmak için ücret vermeli miyim?

  Merhabalar arkadaşlar forumda uygun fiyata kaliteli grafik işleri yaptığımı anlatan çalışmalarımı gösteren detaylı bir konu açmak istiyorum. Bir yere bir ödeme yapmam mı gerekli yoksa sadece konu olarak açabiliyor muyum?
 13. Corde Lio

  YouTube sürekli reklam çıkıyor

  Arkadaşlar izlediğim videoların yarısında şöyle reklamlar çıkıyor bu YouTube verilmiş olan reklamlar mı yoksa benden kaynaklı mı? Neredeyse sürekli olarak çıkıyor Valorant, WTFast vs.
 14. Lucie

  Instagram üzerinden reklam verme sorunsalı

  Selam, Başka birinin Instagram hesabı üzerinden (Ali mehmetin hesabı diyelim..) benim kontrolüm altında bir video paylaştım. Bu hesabın işletme hesabı olduğunu belirteyim fakat şöyle bir sıkıntı var ki; "Tanıtım yap" butonuna tıkladığım zaman, facebook.com'a bağlanmamı istiyor, sürdür diyorum...
 15. claus hugo strandberg

  Samsung Galaxy S4 virüs sorunu

  Merhaba dedemin başına tuhaf bir olay geldi hayatında ilk defa mobil telefon almıştık neyse dedem bir şey indirecekken virüs indirmiş telefon açılırken reklam açılıyor, uygulama olarak açılıyor. Dedem Çanakkale'de oturduğu için fotoğraf atamıyorum format atmıştık ama geri geldi teşekkürler.
 16. R

  Epic Games reklamı geç mi vermiş?

  Bugün Spotify üzerinden müzik dinlerken Epic Games'in 5 gün önce biten GTA V kampanyasının reklamını gördüm. Kampanya süresinde ya ben dikkat etmedim ya da reklamı yoktu bunun. Şimdi verdiyse hangi kafayla vermiş sizce?
 17. Y

  Facebook istatistikleri kısmında boş sayfa gözüküyor

  Arkadaşlar selamlar, Facebook hedef kitle istatistiklerini kullanmaya çalıştığımda bu şekilde boş bir sayfa alıyorum. Verilere ulaşamıyorum bunla ilgili bilgisi olan var mı?
 18. Alteargame

  Bilgisayar açıldığında tarayıcı kendiliğinden açılıyor

  Bilgisayar açıldığında Opera kendiliğinden açılıyor Opera'yı sildiğim zamanda Chrome'dan açılıyor Chrome'u sildiğim zaman da diğer tarayıcılardan açılıyor. Önüme reklam cıkıyor, bahis reklamı.
 19. B

  Xiaomi fiyat performans markası olmaktan çıkıyor mu?

  Bu durum gerçekten ciddi. Bildiğimiz üzere Xiaomi herhangi bir yerde reklam yapmıyordu ancak 3 hafta öncesine kadar izlediğim Netflix dizisinde(Elite) 4 kişide çeşitli modellerini gördüm. Xiaomi zaten Türkiye'ye resmi olarak gelene kadar seviliyordu çünkü distrübütörler Xiaomi'nin %5'lik kar...
 20. shush

  Reklamlardaki ''Memnun Kalmazsanız Paranızın 3 Katı İade'' Sözü

  Gerçekten 10 TL'ye alınan bir üründen memnun kalmazsak 30 TL iade ediliyor mu? Açıklayabilir misiniz?
 21. Mert_Y.

  Çözüldü Samsung reklam mı gösterdi?

  Screenshot aldım. Aldığım fotoğrafa tıkladığımda klasik nereden açılsın diye sordu. Photoshop Express seçeneği neden var? O uygulamayı bir kere bile yüklemedim. Reklam mı yapıyor acaba?
 22. ZXCbn

  HTML 5 yanlarda reklam alanı oluşturma

  Merhabalar, ben HTML bir site oluşturmak istiyorum. Yanlara reklam alanı oluşturmak istiyorum. Ama bu kısımlara resim koyacagim? Nasıl yapabilirim?
 23. darkknight1416

  Çözüldü Opera reklam sorunu

  Opera'da bir şeyler bakınırken nedense en üstte reklam çıkıyor aynı bu görseldeki olay gibi: Ad yazıyor. Nasıl düzeltebilirim yardım ederseniz sevinirim.
 24. Hydro2K

  Reklamlardan kurtulma yolları

  Arkadaşlar ben bir yerde haber okuyacağım zaman her tarafımı reklamlar sarıyor, haliyle okuma isteğim direk kaçıyor ve benim dizüstü bilgisayarım biraz eski olduğu için girdiğim gibi kasıntından ölmeye başlıyor bilgisayar. Adblock haricinde başka iyi bir reklam engelleyici araç önerebilir misiniz?
 25. geraltxe

  Reklamlar birbirine gönderme yapmalı mı?

  Merhabalar, yarın için yazmam gereken bir yazı var. Konu "Reklamlar birbirine gönderme yapmamalı" bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Çünkü araştırıp araştırıp hiç bir şey bulamadım.
Yukarı