Çözüldü Renault TV reklamı müziğinin adı ne?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qlayn

Decapat
Daha fazla  
Az önce TV'de Renault reklamını gördüm. Müziği güzeldi, Shazam açamadan reklam bitti. Şimdi ne reklam videosunu bulabiliyorum ne de şarkıyı. Bulabilen olursa sevinirim. Renault TR'nin YouTube reklamlarına baktım hiçbiri izlediğim reklam değil.

Çözüm
Nothing else matters - scala & kolacny brothers.
Nothing Else Matters'ı ben de gördüm ama o değil ya, önce bir erkek sonrasında bir kadın söylüyordu şarkıyı.
Renault austral müziği mi?
Araba modelini hiç hatırlamıyorum, elimde şöyle bir bilgi var ama reklamın sonunda arabanın logosuna yakınlaşıyordu sadece bu kısmı hatırlıyorum.

Buldum reklam bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şarkı da: Billy Idol - Eyes Without A Face.
Araç aklınıza geliyor mu?

Bence austral başka reklamı yok Renault'un.
Piyasada gördüğüm kadar.

Az önce TV'de Renault reklamını gördüm. Müziği güzeldi, Shazam açamadan reklam bitti. Şimdi ne reklam videosunu bulabiliyorum ne de şarkıyı. Bulabilen olursa sevinirim. Renault TR'nin YouTube reklamlarına baktım hiçbiri izlediğim reklam değil.

Ama gerçekten çok iyi müzik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nothing else matters - scala & kolacny brothers.
Nothing Else Matters'ı ben de gördüm ama o değil ya, önce bir erkek sonrasında bir kadın söylüyordu şarkıyı.
Renault austral müziği mi?
Araba modelini hiç hatırlamıyorum, elimde şöyle bir bilgi var ama reklamın sonunda arabanın logosuna yakınlaşıyordu sadece bu kısmı hatırlıyorum.

Buldum reklam bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şarkı da: Billy Idol - Eyes Without A Face.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nothing else matters ı bende gördüm ama o değil ya önce bir erkek sonrasında bir kadın söylüyordu şarkıyı.

Araba modelini hiç hatırlamıyorum elimde şöyle bir bilgi var ama reklamın sonunda arabanın logosuna yakınlaşıyordu sadece bu kısmı hatırlıyorum.

Buldum reklam bu

Şarkıda billy ıdol - eyes without a face.

Ulan ilk kez karşılaştım bu reklamla.

Geri
Yukarı