Kick yasaklandığından beri yayın özeti indirilemiyor

RonTheEditor

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yabancı kanallara ufak tefek editler yaparak geçimimi sağlıyorum. Müşterilerimin birçoğu kick üzerinden yaptıkları yayın özetlerini editletiyorlar ancak kick yasaklandığından beri "vod" diye tabir ettiğimiz yayın özetlerini indiremiyorum. Aslında bunun için Kick'in kendi sitesi olan Kicktools'u kullanıyordum ama platform kapatılıp geri açıldıktan sonra bu site hiçbir işe yaramamaya başladı. Başına aynı sorun gelen veya m3.u8 uzantılı bir dosyayı başka hangi yollarla indirebileceğimi bilen birileri varsa aydınlatabilir mi? Her yolu denedim ancak hiçbir sonuç alamıyorum.

IDM ile dosyayı yakalamayı denediniz mi? Ayrıca IDM android versiyonunu da denemenizi öneririm çünkü bazı sitelerde IDM'nin yakalayamadığı dosyaları android uygulaması yakalayabilliyor.

IDM ile dosyayı yakalamayı denediniz mi? Ayrıca IDM android versiyonunu da denemenizi öneririm çünkü bazı sitelerde IDM'nin yakalayamadığı dosyaları android uygulaması yakalayabilliyor.
kick'in supportuyla konuştum ve düzeltmeye çalıştıklarını söylediler. Bana idareten bir taktik söylediler ve şimdilik çözdüm

Geri
Yukarı