- Katılım
- 28 Mart 2020
- Mesajlar
- 2.985
- Makaleler
- 4
- Çözümler
- 19
@memorishy, yahu en basitinden fındık kardeşim. Ben neden fındığın kilosuna 40-45 TL gibi bir para ödüyorum?
Yahu sözde bu fındığı ben üretiyorum. Neden 40 TL? Çok haklısın. Resmen doğruları tükürüyoruz.