Çözüldü 2450M İntel HD Graphics 3000 Güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

erkansaglam

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
İntel HD Graphic 3000'ini güncellemek istiyorum. Fakat İntel sürücülerini ararken doğru sürücüleri bulabilen biri değilim. Sizlerden ricam bana bu konuda yani doğru sürücüyü bulmamda yardım etmeniz. Donanım kimliği ve sistem özelliklerimi ise aşağıda verdim.

Donanım Kimliği

Kod:
PCI\VEN_8086&DEV_0126&SUBSYS_16521043&REV_09
PCI\VEN_8086&DEV_0126&SUBSYS_16521043
PCI\VEN_8086&DEV_0126&CC_030000
PCI\VEN_8086&DEV_0126&CC_0300

Sistem Bilgilerim:
Windows 8.1 64 Bit, 2 GB Nvidia GT 610m ekran kartı, 4 GB ram, İntel Core i5 - 2450M, 2,5 Ghz.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş
Yanıtınız için teşekkürler. Bir kaç tane seçim çıktı karşıma. Bunlardan hangisini indireceğim ?

@Murat5038
Yanıtınız için teşekkürler. Bu Recep Abi'nin verdiği linkteki indirmem gereken dosya ile aynı mı ? Eğer aynıysa direk bundan indireyim.

görüntü.png

Ben böyle güncelliyorum gerçi bu antika güncel olan tek şey 10 Pro 10240...
Bill Amcam verdi.
görüntü1.PNG
görüntü2.PNG

@Recep Baltaş
Yanıtınız için teşekkürler. Bir kaç tane seçim çıktı karşıma. Bunlardan hangisini indireceğim ?

@Murat5038
Yanıtınız için teşekkürler. Bu Recep Abi'nin verdiği linkteki indirmem gereken dosya ile aynı mı ? Eğer aynıysa direk bundan indireyim.
Evet aynı bulmak için uğraşma diye direkt link verdim.

Evet aynı bulmak için uğraşma diye direkt link verdim.

@Murat5038 Aynıysa buradan indireyim. :D Herkese yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Kurup denerim ve sonucu buraya yazarım.

@Conficker Belasi

Eki Görüntüle 89164
Ben böyle güncelliyorum gerçi bu antika güncel olan tek şey 10 Pro 10240...
Bill Amcam verdi.
Eki Görüntüle 89165 Eki Görüntüle 89166

Yanıtınız için teşekkür ederim. Fakat bence bu yöntempek işe yaramıyor. Mesela ekra kartımı güncellerken Nvidia'nın resmi sitesinde güncel sürücü yayınlanmış oluyor. Aygıt yöneticisni açıp, ''Güncel Sürücü Yazılımını Otomatik Ara'' diyorum. Ama güncel sürücüyü bulmuyor. Zaten en güncel sürüm yüklü diyor. Yani genelde bu yöntem bende tırt. :D

Güncelleme işlemini başarıyla tamamladım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı