Çözüldü Metro Last Light FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Oyunu indirmem bitti Metro 2033 bitince başlarım dedim ama nasıl diye merak ettim alttaki videodaki sorunun aynısı oluyor.
45 civarı FPS ile yaklaşık 2 dakika falan oynuyorum FPS birden düşüyor ayarları en düşüğe getiriyorum sorun yine aynı.

Bilgisayar ile ilgili bir kaç değişiklik yapacağım.

Sorum şu, sorun bana özel değil onu anladım aynısını yaşayanlar var videodaki gibi, bununla ilgili herhangi oluşabilecek sorun çözümleri ile karşılaştınız mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forumdan Alper arkadaşımız yağ gibi oynamış. Alper mesajı okuduysan aynı sorunla sende karşılaştın mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Physx kapalı zaten kart AMD. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
g72u.png

Recep abi oyun bende de var. Orjinal hatta. Sizden kazanmıştım. Oyunu kurdum. Güncellemeleri yaptım. Ekran kartım nvidia olmadıgı icin phsyx i kapattım. Ama oyundaki karakterler hep böyle bozuk bozuk. Physx'i açtım. Ama yine böyle. Neden böyle oluyor? Ve nasıl düzeltebilirim?

Oyun orijinal abi. :)
45 FPS civarında 2 dakika falan oynuyorum sonra FPS 20'ye düşüyor ayarları en düşüğe getiriyorum çözünürlüğü düşürüyorum aynı sonuç.
Sinirlendim format attım şimdi sürücüleri falan baştan indiriyorum.

- - - Güncellendi - - -

Oyun ayarlarına girip, gelişmiş, Physx tiki kaldırıp oyunu yeniden başlattım şimdilik bir sorun yok beş dakika falan oynadım sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
g72u.png

Recep abi oyun bende de var. Orjinal hatta. Sizden kazanmıştım. Oyunu kurdum. Güncellemeleri yaptım. Ekran kartım nvidia olmadıgı icin phsyx i kapattım. Ama oyundaki karakterler hep böyle bozuk bozuk. Physx'i açtım. Ama yine böyle. Neden böyle oluyor? Ve nasıl düzeltebilirim?

Kardeş nasıl çözdün bu sorunu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı