0.06 floatlık M4A1-S Kontrol Paneli kaç TL eder?

Gasijh

Hectopat
Selamlar arkadaşlar,

Az önce rekabetçi maçımdan çıktım ve çok şaşırdığım bir olay meydana geldi. Biliyorsunuzdur CS:GO maçlarının sonunda bazen item verirler ve bu itemler genelde 1 TL 2 TL 50krş falan oluyor ancak bana düşen item 95 TL :D. İsmi M4A1-S Kontrol Paneli (az aşınmış) fabrikadan çıkmış olanın fiyatı 350TL ve floatları 0.05 0.06 civarı yani benimki az aşınmış ama floatı fabrikadan yeni çıkmış floatında. Size sorum şu float bildiğim kadarıyla itemin fiyatını arttırmasında faktörlerinden biri, peki bu silahım kaç TL eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Floatı 0.05-0.06 civarı ise iyi değil, kötü. Factory New floatları bunlar. Ama MW'ye yakın. Normal fiyatı ne ise o eder.

Düzenleme: Başlık yanlış olmuş sanırım. Düşen skinin float değeri nedir tam olarak? MW 0.07 ise FN'ye yakın olur. Biraz daha değerlidir. Skine göre değişir.

Steam topluluk pazarından satarsanız şu an satış fiyatı 94-100 TL. Bynogame'den satıp parayı direk kartınıza da çekebilirsiniz (papara, ininal, banka kartı vs). Bynogame'de satan herhangi bir satıcı yok. BizeSat özelliği ile Bynogame'e anında satarsanız 15-20 TL daha az veriyorlar.

Bu arada çok şanslısınız. Benim maksimum düşürdüğüm skin 20 TL idi. 90 TL nedir yahu!

Eğer item satacaksan kesinlikle ShadowPay ve Bitskins tarzı yerlerden satmanı öneririm. ByNoGame inanılmaz komisyon kesiyor.

Selamlar arkadaşlar,

Az önce rekabetçi maçımdan çıktım ve çok şaşırdığım bir olay meydana geldi. Biliyorsunuzdur CS:GO maçlarının sonunda bazen item verirler ve bu itemler genelde 1 TL 2 TL 50krş falan oluyor ancak bana düşen item 95 TL :D. İsmi M4A1-S Kontrol Paneli (az aşınmış) fabrikadan çıkmış olanın fiyatı 350TL ve floatları 0.05 0.06 civarı yani benimki az aşınmış ama floatı fabrikadan yeni çıkmış floatında. Size sorum şu float bildiğim kadarıyla itemin fiyatını arttırmasında faktörlerinden biri, peki bu silahım kaç TL eder?
Floatı nedeniyle 20-30 lira fazla eder.

Floatı 0.06 ise FN oluyor.
images.png

Arkadaşlar sorum tam anlaşılmamış galiba itemimin floatı 0.06 ama MW ve skinin fiyatı pahalı ve 95 TL floatı nedeniyle FN olması gerekiyorda MW değil yani biraz nadir FN fiyatıyla MW fiyatı arasında 250 TL var bu floata sahip olması nedeniyle kaç TL üzerine fazla koyup satabilirim sorum budur.
Floatı 0.05-0.06 civarı ise iyi değil, kötü. Factory New floatları bunlar. Ama MW'ye yakın. Normal fiyatı ne ise o eder.

Düzenleme: Başlık yanlış olmuş sanırım. Düşen skinin float değeri nedir tam olarak? MW 0.07 ise FN'ye yakın olur. Biraz daha değerlidir. Skine göre değişir.

Başlıkta bir sorun yok sorum bu float naidr bir float bu flaotla normalde FN olması gerekiyor ama MW bu skinin üzerine kaç TL koyup satmamı sağlar bunu soruyorum.

İtemimin floatı 0.06 ama MW ve skinin fiyatı pahalı ve 95 TL floatı nedeniyle. FN olması gerekiyor da MW.

Böyle bir şey imkansız. Float değerleri bellidir. 0.06 floata sahip ise Factory New oluyor. Skinlerde bunun istisnası hiçbir zaman olmadı.

Factory New > 0 - 0.06999999
Minimal Wear > 0.07 - 0.14999999
Field-tested > 0.15 - 0.37999999
Well worn > 0.38 - 0.44999999
Battle scarred > 0.45 - 1.00

Bu aralığa göre elinizdeki skin Factory New M4A1-S Control Panel. O da şu an 320 TL civarı Steam topluluk pazarında. Ama 95 TL dediğinize göre de MW. Ortada tutarsızlık var.

Siz en iyisi envanterden skinin üstüne tıklayın. Attığım örnek resimdeki gibi ''Oyunda incele...'' Butonuna sağ tıklayıp bağlantı adresini kopyalaya tıklayın. Kopyaladığınız Inspect linkini buraya atın:

m4a4 emperor.png

Geri
Yukarı