0-170 TL Fare Önerisi

Merhaba, ben ekipmanımı yükseltmeyi planlıyorum ve 0-170 TL arası bütçem var. Aklımda da 4 tane mouse var, kararsız kaldım. Hangisini almalıyım y ada bunlar kötüyse başka bir mouse önerebilir misiniz? Teşekkürler.

merhaba ben 2 yıl g300s kullandım çok iyiydi fakat çok küçük gelmişti sonra steelseries rival 110 aldım 4 ay sonra sol tıkı kırıldı şuan da rampage howl kullanıyorum 2 gün oldu :D eğer bütçe yeterse şuan için rival 110 daha iyi fakat ergonomi açısından rampage howl. rampage bu sefer bayağı kaliteli yapmış eğer rahatlık oturaklılık istiyorsanız howl alın rival 110 dan kalite açısından az yanı yok howl un yüzeyi mat ama rival 110 un yüzeyi pürüzlü g300s ise parlak mat karışım

merhaba ben 2 yıl g300s kullandım çok iyiydi fakat çok küçük gelmişti sonra steelseries rival 110 aldım 4 ay sonra sol tıkı kırıldı şuan da rampage howl kullanıyorum 2 gün oldu :D eğer bütçe yeterse şuan için rival 110 daha iyi fakat ergonomi açısından rampage howl. rampage bu sefer bayağı kaliteli yapmış eğer rahatlık oturaklılık istiyorsanız howl alın rival 110 dan kalite açısından az yanı yok howl un yüzeyi mat ama rival 110 un yüzeyi pürüzlü g300s ise parlak mat karışım
Hocam konuyu güzel hortlatmışsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı