0-170 TL Fare Önerisi

SonBertan

Hectopat
Merhaba, ben ekipmanımı yükseltmeyi planlıyorum ve 0-170 TL arası bütçem var. Aklımda da 4 tane mouse var, kararsız kaldım. Hangisini almalıyım y ada bunlar kötüyse başka bir mouse önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Merhaba, ben ekipmanımı yükseltmeyi planlıyorum ve 0-170 TL arası bütçem var. Aklımda da 4 tane mouse var, kararsız kaldım. Hangisini almalıyım y ada bunlar kötüyse başka bir mouse önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Rival 105 almanı öneririm ama rival 110 da olabilir. Rival 105 yeni çıktı kullanmadım rival 110 şu an kullandığım bir mouse gerek tutuş açısından gerek proglamlanabilir olmasından dolayı steelseries tercih ederim.

Ben bloody A9081 aldım. Çok rahat orta boy bir mouse. Ağırlığı ve tuş hassasiyeti çok ideal.
Tekerleği de oldukça rahat. 20 milyon tık ömrü var. Mousepad hediyesiyle F/P bir mouse.
RGB ışıkları da çok güzel.
Logitech G300 çok farklı bir tasarım. Mediamarkta görüp biraz mıncıkladım ama alışması zor bir mouse bana göre. Fakat seveni de çok. G300 almak da ilginç bir deneyim olabilir.

Bu 2 mousedan eline uygun olanı seçmelisin bana göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı