0.2 puanla kaçırılan liseye nakille girilebilir mi?

• Konuyu başlatan Mucho
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 586

Mucho

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bu sene LGS'de 469.1166 puan aldım ama istediğim lise 471 ile aldı. Nakil dönemleri geçince 469.4004 ile aldılar ve nakil dönemi bittikten sonra 2 kontenjan açıldı. Muhtemelen nakil döneminden önce isteselerdi okula ben girecektim. Şu an okul taban puanı 469.4004 2. dönem nakil aldırmak istersem yapabilir miyim?

Merhaba. Bu sene LGS'de 469.1166 puan aldım ama istediğim lise 471 ile aldı. Nakil dönemleri geçince 469.4004 ile aldılar ve nakil dönemi bittikten sonra 2 kontenjan açıldı. Muhtemelen nakil döneminden önce isteselerdi okula ben girecektim. Şu an okul taban puanı 469.4004 2. dönem nakil aldırmak istersem yapabilir miyim?
Evet olabilmen lazım. Bir dene istersen. Karne ortalaması ile oluyor ama puan ile oluyor mu çok hatırlamıyorum.

Yok hocam Anadolu.
Bende anadolu lisesinde okuyorum ama okuduğum anadolu lisesi karne ortalaması ile alan okulların en yükseği. 97 küsür karne ortalaması ile giriliyor. Geçen sene 65 ile 9. sınıfların en yüksek biyoloji notunu aldım. Sınavın zorluğunu düşün yani o yüzden okulu çok önemseme ama dersi dinlemene engel kişiler varsa orasını bilemem.

Geri
Yukarı