Satılık 0 4K EASYIDEA kamera

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, Türkiye'de 4000 fiyatlarına çıkabileceğini gördüm bu kameranın. Ben 1200'e satıyorum. Türkiye'den geldiğini pek göremedim internette. Ürün fabrika çıkışlı geliyor elime. Elime gelince fotoğrafını koyacağım.

Arkadaşlar merhaba, Türkiye'de 4000 fiyatlarına çıkabileceğini gördüm bu kameranın. Ben 1200'e satıyorum. Türkiye'den geldiğini pek göremedim internette. Ürün fabrika çıkışlı geliyor elime. Elime gelince fotoğrafını koyacağım.
Hocam model ne? Bendede varda, acaba aynısı mı diye düşündüm.

@GoktugT tam model yok, ürün elime ulaşınca bakacağım. Satıcının özel markası olsa gerek.

Kamera markası ve modeli nedir?

Kamera markası ve modeli nedir?
Tam model marka yok, ürün elime ulaşınca detaylı inceleme yapacağım rehber olarak. Satıcının kendi ürettiği bir model olsa gerek.

Tam model marka yok, ürün elime ulaşınca detaylı inceleme yapacağım rehber olarak. Satıcının kendi ürettiği bir model olsa gerek.
Hocam üründen iki adet mi sipariş ettiniz yoksa satılmazsa kendiniz mi açıp inceleme yapacaksınız?

Hocam üründen iki adet mi sipariş ettiniz yoksa satılmazsa kendiniz mi açıp inceleme yapacaksınız?
Bir tane aldım. Alıcı denememe izin verirse kamera çalışıyor mu diye küçük bir rehberini yapmayı düşünüyorum. İlgi görürse zaten firmayla anlaşmayı düşünüyorum, o sırada rehberini de yaparım.

@427036 şimdi baktım, marka üretimiymiş. EASYIDEA markası.

Hocam bu kamera pc kamerası mı yoksa taşınabilir(Go Pro gibi) bir kamera mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı