0.7 uçlu kalem önerisi

Atomtost9

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar, çok uzun zamandır kullandığım emektar Rotring Tikky artık kullanılamaz hale geldi. Ben de yeni kalem arayışına girdim ve bu kalem setini aldım. Tutuş hissi çok iyi bir kalem idi ama kronik uç kırma sorunu olduğu için iade ettim ve bunu ve de bunu buldum. Tutuş hissi olarak Faber Castell Grip kadar iyi ve fiyatı 150TL'yi geçmeyecek bir kalem önerebilir misiniz? (Tikky olmasın)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar, çok uzun zamandır kullandığım emektar Rotring Tikky artık kullanılamaz hale geldi. Ben de yeni kalem arayışına girdim ve bu kalem setini aldım. Tutuş hissi çok iyi bir kalem idi ama kronik uç kırma sorunu olduğu için iade ettim ve bunu ve de bunu buldum. Tutuş hissi olarak Faber Castell Grip kadar iyi ve fiyatı 150TL'yi geçmeyecek bir kalem önerebilir misiniz? (Tikky olmasın)
Vay be. Eskiden herhangi bir kırtasiyeye girer, 5-10 liraya bulduğumuz uçlu kalemi alırdık. Şimdiyse öneri konusu açacak hale gelmişiz. Yazık...

IMG_20230403_214010.jpg

Hocam Visumax al ben çok memnunum.

Buyrun hocam dünyanın en iyi 0.7 uçlu kalemidir. Kendisi ile okul hayatımda az mı yazı yazmadık.

Visumax'ı bende 4 senedir kullanıyorum son 1 senedir uç tutma problemi başladı
geçen gün ucundaki ucu tutan kısmı değiştirdim şu an gayet memnunum.

Geri
Yukarı