Uçlu kalem önerisi

Memogamm

Hectopat
Merhaba Anlık bir sinirle Grip 2010 umu duvara atmak suretiyle kırdıktan sonra,80 TL civarı bir uçlu kalem arıyorum, almayacaklarım rotring ve scrikss graph X aklımda tombow mono graph, uniball kurutoga ve pensan my IQ var öneriniz varsa memnun olurum farklı marka model de olur. Adel Blackline da güzel duruyor.

Son düzenleme:
Merhaba 80 TL civarı bir uçlu kalem arıyorum, almayacaklarım rotring ve scrikss graph X aklımda tombow mono graph, uniball kurutoga ve pensan my IQ var öneriniz varsa memnun olurum farklı marka model de olur.
Benim önerim açık ara Pilot H-327/325 olur. Bu fiyat bandında en alınabilir kalem olarak buluyorum kendisini. Fakat eğer beğenmezseniz Pentel A13 veya Tombow SH-300 Grip modellerine bakın derim. Bana göre geri kalanlar pek mantıklı alışverişler olmayacaktır.

Benim önerim açık ara pilot H-327/325 olur. Bu fiyat bandında en alınabilir kalem olarak buluyorum kendisini. Fakat eğer beğenmezseniz pentel A13 veya tombow SH-300 grip modellerine bakın derim. Bana göre geri kalanlar pek mantıklı alışverişler olmayacaktır.

Hocam bende Japon üretimi olanlara bakıyorum ama bu unı kurutogadaki her kaldırışta 9 derece dönme şeyi hoşuma gitti, tombow un mono graph modeli de biraz kalitesiz duruyor indirmde olmasa listeye bile koymam ama önerilerinize bakacağım teşekkürler.

Hocam bende Japon üretimi olanlara bakıyorum ama bu unı kurutogadaki her kaldırışta 9 derece dönme şeyi hoşuma gitti, tombow un mono graph modeli de biraz kalitesiz duruyor indirmde olmasa listeye bile koymam ama önerilerinize bakacağım teşekkürler.
Hocam Kuru Toga'ya eğer denemek için 60₺ verebilecekseniz bence bütçeyi yükseltmek daha iyi olacaktır. Çünkü Kuru Toga malzeme kalitesi olarak gerçekten çok düşük. Fakat eğer beğendiyseniz tabii ki bir şey diyemem. Aynı şekilde Faber Castell -ki en nefret ettiğim markalardan biridir- Tombow Mono Graph, Rotring 300'e kadar tüm düşük modelleri, Pensan IQ hepsi malzeme ve mekanizma kalitesi olarak çok düşükler. Kendim şu anda ana kullanımda Kerry, Pilot S20, Graphgear 1000 üçlemesini kullanıyorum fakat yanıma kaybolsa içim çok acımayacak düzgün bir şey almam gerektiğinde ilk tercihim Pilot H-327 oluyor.

@Alfakatano
Hocam Kuru Toga'ya eğer denemek için 60₺ verebilecekseniz bence bütçeyi yükseltmek daha iyi olacaktır. Çünkü Kuru Toga malzeme kalitesi olarak gerçekten çok düşük. Fakat eğer beğendiyseniz tabii ki bir şey diyemem. Aynı şekilde Faber Castell -ki en nefret ettiğim markalardan biridir- Tombow Mono Graph, Rotring 300'e kadar tüm düşük modelleri, Pensan IQ hepsi malzeme ve mekanizma kalitesi olarak çok düşükler. Kendim şu anda ana kullanımda Kerry, Pilot S20, Graphgear 1000 üçlemesini kullanıyorum fakat yanıma kaybolsa içim çok acımayacak düzgün bir şey almam gerektiğinde ilk tercihim Pilot H-327 oluyor.
H 327 aldım hocam teşekkürler öneriniz için

Merhaba anlık bir sinirle grip 2010'umu duvara atmak suretiyle kırdıktan sonra, 80 TL civarı bir uçlu kalem arıyorum, almayacaklarım rotring ve scrikss graph X aklımda tombow mono graph, uniball kurutoga ve pensan my IQ var öneriniz varsa memnun olurum farklı marka model de olur. Adel blackline da güzel duruyor.

Faber Castell sağlam ve güzel kalem.

Geri
Yukarı