"0850" numaraları sürekli arıyor

xxxtentac!on

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar son birkaç aydır 0850-533-xx-xx diye bir numaradan (Engelledikçe son 4 hanesi değişiyor) aranıyorum. Açtığım zaman hiç kimse bir şey demiyor 3-4 saniye sonra kapanıyor. Bıktım artık bu durumdan kaç aydır aynı şey. Çözümü var mıdır bunun?

Merhabalar son birkaç aydır 0850-533-xx-xx diye bir numaradan (Engelledikçe son 4 hanesi değişiyor) aranıyorum. Açtığım zaman hiç kimse bir şey demiyor 3-4 saniye sonra kapanıyor. Bıktım artık bu durumdan kaç aydır aynı şey. Çözümü var mıdır bunun?
Annemi de çok arıyorlar :D.Engelle engelle bitmiyor yahu yok D-Smart yok digiturk.

Telefon sapığı olabilir de neden size dadansın? Bir de 0850 ile başlıyor. Tek çözümü savcılık. Eğer resmi kurum ise donuna kadar alırsınız sonra bize de XSS alırsınız ;)

Merhabalar son birkaç aydır 0850-533-xx-xx diye bir numaradan (engelledikçe son 4 hanesi değişiyor) aranıyorum. Açtığım zaman hiç kimse bir şey demiyor 3-4 saniye sonra kapanıyor. Bıktım artık bu durumdan kaç aydır aynı şey. Çözümü var mıdır bunun?

Sizi gizliden gizliden seven biri bu bence😁

Bunun için uygulamalar var, mesela "0850" olarak ayarlıyorsun, içinde 0850 olan hiçbir numara seni arayamıyor, yani arıyor ama engellenmiş gibi otomatik olarak reddediyor.
Calls Blacklist benim 2 sene önce, bir süre kullandığım bir uygulamaydı. Gerçekten bıktıysan bunu deneyebilirsin.
Ayrıca e-devlet üzerinden Ticari Elektronik İleti Yönetim Sistemine girip, oradan arama ve kısa mesaj izinlerine de bakabilirsin.

Savcılığa verin. ''Sürekli aranıp taciz ediliyorum, özgürlüğüm kısıtlanıyor'' derseniz donuna kadar alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı