Vodafone sürekli arıyor

YusufGK

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, son bir haftadır 0542 542 00 00 numarası beni günde en az 5 kere aramaya başladı, neymiş taahüdüm bitiyormuş paket değiştirmek ister misiniz diye soruyorlar, hayır diyorum artık aramayın değiştirmeyeceğim aynı paketle devam edeceğim diyorum tamam diyorlar birkaç saat sonra tekrar arıyorlar. Bunu engellemek için ne yapmam lazım sadece engellesem yeterli mi? Ayrıca Vodafone Net de sürekli 0850 215 24 00 numarasından ev interneti için arıyor ne yapmam lazım bunlar için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, son bir haftadır 0542 542 00 00 numarası beni günde en az 5 kere aramaya başladı, neymiş taahüdüm bitiyormuş paket değiştirmek ister misiniz diye soruyorlar, hayır diyorum artık aramayın değiştirmeyeceğim aynı paketle devam edeceğim diyorum tamam diyorlar birkaç saat sonra tekrar arıyorlar. Bunu engellemek için ne yapmam lazım sadece engellesem yeterli mi? Ayrıca Vodafone net de sürekli 0850 215 24 00 numarasından ev interneti için arıyor ne yapmam lazım bunlar için?

Numarayı engelleyin veya callblacklist isimli uygulama ile engelleyin rahat edin.

Beni de aylık 45 TL'ye mi ne, 8 GB internetli pakete geçmem için arıyorlar. Yahu 10 GB interneti aylık 37 TL'ye alıyorum, neden daha düşük pakete daha fazla para ödemem için ararsın ki? 🤣 SMS ve dakika farkı mı var desem, o da yok. :D

Her neyse, engellemek dışında başka yok yok gibi görünüyor. Veya açıp bir güzel azarlayacaksınız "Artık aranmak istemiyorum, yeter" diyerek.

Bende de aynı şekilde sürekli arayıp duruyorlardı cevap vermeyince bir süre sonra aramayı kesmişlerdi. Ayrıca Vodafone Şikayetvar'a bakıyor, oraya yazmayı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı