0'dan öğrenilebilecek, yetenek istemeyen freelancer iş önerisi

Dino Ortolani

Hectopat
Arkadaşlar, bana fiverr gibi sitelerde çalışmak için, 0'dan öğrenebileceğim, atıyorum, mesela bir programlama dili üzerine yapabileceğim ya da başka bir şey de olabilir, öğrenmesi çok uzun zaman gerektirmeyecek bir iş önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey yok öğrenmesi kısa sürse bile uzmanlaşması ve para kazanabilecek düzeye gelmen uzun sürer. Kısa yoldan öğreneyim oturduğum yerden hemen zengin olayım olsa herkes onu yapardı kaç tane bilgisayar kullanıcısı var. En kolay Web site tasarım ve düzenleme geliyor aklıma şuan tamam yine zorlukları var ama diğer dallara göre daha kolay.

Arkadaşlar, bana fiverr gibi sitelerde çalışmak için, 0'dan öğrenebileceğim, atıyorum, mesela bir programlama dili üzerine yapabileceğim ya da başka bir şey de olabilir, öğrenmesi çok uzun zaman gerektirmeyecek bir iş önerebilir misiniz?
Yağmur,Soğuk hatta kar (geçen yıllarda) altında 12 saat çalışıyorum günlük 375 TL için.=19,28-20$
Eğer öyle kolay yoldan para kazanmak kolay olsa bende İngilizce var iyi seviyede ise gitmez elimde kola pijama ile evde rahat rahat takılır iş yapardım.
Logo tasarım, Çeviri,website tasarım, WordPress kurulumu+tema desteği kolay gibi gözüken evden yapılabilecek İşler...

Direk para kazanayım demiyorum ama logo animasyon Photoshop işine giremem çünkü onlarda çok rekabet var ve her yerde neredeyse logo yapan insan görüyorum. Bana onlara nazaran rekabetin çok aşırı olmadığı iş lazım.

Direk para kazanayım demiyorum ama logo animasyon Photoshop işine giremem çünkü onlarda çok rekabet var ve her yerde neredeyse logo yapan insan görüyorum. Bana onlara nazaran rekabetin çok aşırı olmadığı iş lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı