Çözüldü 0x0000000A Mavi Ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alpduzgun

Decapat
Daha fazla  
0x0000000A mavi ekran hatasını nasıl düzeltebilirim, tüm driverlarım Update'li, internetten birazcık araştırdım driver updateliyorlar, yardım edebilir misiniz? Minecraft'ı açmaya çalışınca oluyor, diğer oyunlarda(GTA 5 ve Rainbow6) bir sıkıntı yok.

Çözüm
1) Gigabyte RGB Fusion kaldırın.

2) Kaspersky güncelleyin. Zaten güncelse, deneme sürümü ise ya da crackli ise kaldırın.

3) Bilgisayara başlı kamera var ise çıkarın ve sürücüsünü kaldırın. Daha sonra da başka bir porta bağlayın.

4) Aşağıdaki rehberi uygulayın ve sonuçları paylaşın.

NOT: BIOS zaten güncel. Sakın Beta sürümlü BIOS'u indirmeyin.
Evet yaptım ama yanlış anlamazsan bir şey daha sormak istiyorum, neden klavye ve mouse hariç tüm cihazları çıkarıyoruz?
Cihazların haberleşmesine yarayan bir Windows dosyasının çöktüğünü gördük ve bundan şüphelendik, şuana kadar eğer mavi ekran almadıysanız takıp kullanabilirsiniz. Kısacası bir nevi buna tedbir diyebiliriz, yine mavi ekran alırsanız ona göre yeniden bir yol çizicem :).

Evet yaptım ama yanlış anlamazsan bir şey daha sormak istiyorum, neden klavye ve mouse hariç tüm cihazları çıkarıyoruz?

Dediklerimi yaptıysanız yeterli. Sorun çözüldü mü?

Cihazların haberleşmesine yarayan bir Windows dosyasının çöktüğünü gördük ve bundan şüphelendik, şuana kadar eğer mavi ekran almadıysanız takıp kullanabilirsiniz. Kısacası bir nevi buna tedbir diyebiliriz, yine mavi ekran alırsanız ona göre yeniden bir yol çizeceğim :).

Şu an bir sıkıntı yok yardım ettiğin için teşekkür ederim.
Dediklerimi yaptıysanız yeterli. Sorun çözüldü mü?

Evet çözüldü, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı