0x000000e kod hatası

flnksprzs

Centipat
Merhaba arkadaşlar, format atıktan sonra bu sorunla karşılaştım. 0x000000e hata kodu sorunuyla sistem yöneticisinden.
bootrec / scanos.

Bootrec / fixmbr.

Bootrec / fixboot.

Bootrec / rebuildbcd

Gibi bılgıler gırmiş olsam da maalesef bir yol katemedim y/a sonucu cıktı y yapıp kaydetım exit deyip cıktım tum kodları gırdıkten sonra baktım yine olmadı dedım. Format atarken bir şey oldu, tekrar Windows 10 atım ve maalesef sorun yine tekrar ediyor. PC'yi açmak için kesinlikle RAM bellek çıkarıp takmam gerekıyor. Yoksa BIOS'a bile girmiyor, o hatayı verdıkten sonra rica etsem yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 6B0055BC-53DA-4005-9F2B-5B3067C6461E.jpeg
    6B0055BC-53DA-4005-9F2B-5B3067C6461E.jpeg
    115,1 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba arkadaşlar, format atıktan sonra bu sorunla karşılaştım. 0x000000e hata kodu sorunuyla sistem yöneticisinden.
bootrec / scanos.

Bootrec / fixmbr.

Bootrec / fixboot.

Bootrec / rebuildbcd

Gibi bılgıler gırmiş olsam da maalesef bir yol katemedim y/a sonucu cıktı y yapıp kaydetım exit deyip cıktım tum kodları gırdıkten sonra baktım yine olmadı dedım. Format atarken bir şey oldu, tekrar Windows 10 atım ve maalesef sorun yine tekrar ediyor. PC'yi açmak için kesinlikle RAM bellek çıkarıp takmam gerekıyor. Yoksa BIOS'a bile girmiyor, o hatayı verdıkten sonra rica etsem yardımcı olur musunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir bakar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir bakar mısınız?

Hocam bu Win8.1 Windows 10 için de uygun mudur acaba teşekkür ederim deneyeceğim şimdi inşallah hallolunur ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı