Çözüldü 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

TheLiar

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta görmüş olduğunuz hatayı alıyorum. Sadece bu yazıyor. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Sistemi yeni yükledim de Edge biraz yavaş.
Hocam sistemi yeni yüklediyseniz muhtemel DirectX veya Visual'la alakalı .dll dosyalarını yüklemeden bir uygulamaya girmeye çalıştınız. Verdiğim linklerden Visual Runtime ve DirectX uygulamalarını yükler misiniz?
Rapor paylaşın:

@TheLiar

Rapor paylaşın:

@TheLiar

Hocam sistemi yeni yüklediyseniz muhtemel DirectX veya Visual'la alakalı .dll dosyalarını yüklemeden bir uygulamaya girmeye çalıştınız. Verdiğim linklerden Visual Runtime ve DirectX uygulamalarını yükler misiniz?

Artı -4 Eksi
Çözüm
Rapor paylaşın:

@TheLiar
Sanırsam benim Windows güncel değil, 2004 sürümü diyor ama benim sürüm 1909.
Sizin yöntemi de deneyeyim.

All in One Runtime kurun, yüksek ihtimalle sorun çözülür.
Daha raporu görmeden, hatalı .dll tespit edilmeden nasıl emin olabiliyorsunuz hocalarım?

Daha raporu görmeden, hatalı .dll tespit edilmeden nasıl emin olabiliyorsunuz hocalarım?
Ben de böyle bir şey yaşamıştım geçen gün, bildiğimi söylüyorum. Belki olmaz ve hata başka bir yerdendir. Yanlışsa özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı