Çözüm 0xc000007b Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Call of Duty Advanced Warfare, Wolfenstein The New Order sorun yaşagıdım oyunlar ."
Tam olarak hangi hataları alıyorsun? yoksa 1 tek 0xc000007b hatası mı alıyorsun?

"Call of Duty Advanced Warfare, Wolfenstein The New Order sorun yaşagıdım oyunlar ."
Tam olarak hangi hataları alıyorsun? yoksa 1 tek 0xc000007b hatası mı alıyorsun?
Evet sadece 0xc000007b hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1`ci bu uygulamanı yukleyeceksin, aio210
2`ci uygulamanı zip dosyasının içinden çıkaracaksın
3`cü bu videodakı gibi işlemi yürüteceksin,
Cevabı bekliyor olucam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1`ci bu uygulamanı yukleyeceksin, aio210
2`ci uygulamanı zip dosyasının içinden çıkaracaksın
3`cü bu videodakı gibi işlemi yürüteceksin,
Cevabı bekliyor olucam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı sorun devam ediyor.

Format atarsanız önemli uygulamaları yüklemeyi unutmayın derim. Visual c++, Open al, Java 7 Update 5 ve başkalarını yüklemesen oyunlarda problem çıkara bilir.(y)(y)(y)

Ya kardeş link bozuk lütfen yeniler misin?

Kardeşim helal olsun yaa. Metro 2033 ü önerdi arkadaş indirdim. 1 haftadır onunla uğraşıyordum. En sonunda pes etmiştim ki son bi tur daha bakayım dedim. Çok şükür bu konuya denk geldim. Sırf teşekkür etmek için kayıt oldum. Siz ve sizin gibi bizlere yardımcı olan arkadaşlardan Allah razı olsun. Tekrardan teşekkürler :)

• Beğen
İfadeler: AT7
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı