0xc0000135 hatası

LE0MEDON

Femtopat
Discord'dan Forza'ya kadar bütün programlara tıkladığımda bu hata kodu cıkıyor karşıma, artı olarak bilgisayar acıldıgında logiDA.dll System 32 ile uyumlu değildir gibisinden bir hata cıkıyor. İnternetten bir şey indirip giremiyorum, en son ekran kartını güncellemiştim yeniden başlatmaya bastım. Acıldıgında boyle oldu, onun daha oncesinde de Epic Games acılmadıgı için onunla ilgileniyordum. Bir ton DLL dosyası girdi cıktısı oldu System 32'ye yani sorunun neden oldugunu tam bilmiyorum ama belki gözünüzde bir şeyler canlanmıştır, bir an önce yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Temiz kurulum yapın, çöp olmuştur o sistem.

UEFI Windows 10 kurulum USB'si hazırlama:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni sisteme Windows 10 ve sürücü kurulumu rehberi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Temiz kurulum yapın, çöp olmuştur o sistem.

UEFI Windows 10 kurulum USB'si hazırlama:

Yeni sisteme Windows 10 ve sürücü kurulumu rehberi:

Elimde şu anda 4 GB flash bellek var onun yerinde telefona indirip telefonu bellek gibi kullanabilir miyim veya 4 GB bellek yeter mi?

Technopat'ın videosu var. Ona bakarak yapabilirsin takıldığın bir yer olursa yeni konu aç ama yazım yanlışı yapmadan yaz :).

Tamamdır, teşekkürler.

Bence bilgisayarınıza format atın o zaman hiç uğraşmadan kurtulursunuz.

Format değidle diskleri resetledim C diskini resetledim zaten sıkıntı C diskindeydi düzeldi şu an C diskindeki programları yüklüyorum.

Geri
Yukarı