0xc0000142 hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Kullandığım çoğu oyunda bu hatayı alıyorum Steam olsun olmasın. CMD bile açamıyorum bu hata yüzünden. İnternetteki çoğu videoyu izledim, denedim. DirectX ve .net Framework güncellemeyi denedim çözmedi. Başka bir çözümünü bilen var mı?

Rapor oluşturun. MediaFire'a yükleyip paylaşın.

Rapor oluşturun. MediaFire'a yükleyip paylaşın.

Logfile
Windows 10 ise ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum, genelde bozulmuş Windows 7'lerde oluyordu uğraşamam dersen önemli bilgin yok ise format at gitsin.
sorun şu ki, format atarken bile aynı hatayı alıyorum. Format attırmıyor.

CMD için rapor almışsınız, bir oyun için rapor alın.

Oyuna girdiğimde, hata penceresinde cmd.exe yazıyor ve raporda CMD çıkıyor o sebeple CMD için rapor aldım. Oyunun adını girdiğimde rapor çıkarmıyor CMD girmek zorunda kalıyorum.
Raporu tam alamamışsınız, tekrar deneyin. Videodaki adımları dikkatlice uygulayın.

Diğer oyunlarda da mı öyle oluyor? Program adını görebildiğiniz oyun varsa onun için alın. Yoksa yapılmamış Windows güncellemeleri varsa yapmanızı önerebilirim. Ancak bu kadar bilgiyle kesin bir şey söyleyemem maalesef.

Diğer oyunlarda da mı öyle oluyor? Program adını görebildiğiniz oyun varsa onun için alın. Yoksa yapılmamış Windows güncellemeleri varsa yapmanızı önerebilirim. Ancak bu kadar bilgiyle kesin bir şey söyleyemem maalesef.

Bütün oyunlarda bunu yapıyor maalesef. Şu anlık güncelleme yok, yine de yardımınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı