RainbowSixSiege 0xc0000142 hatası

mchdblgn

Hectopat
Daha fazla  
Dediğinizi yaptım.

0xc00000142.jpg

Buda ProcessMonitor >>> RainbowSix2.PML

Son düzenleyen: Moderatör:
0xc000007b çözüldü. Bu defa başka bir hata alıyorsun.

Emin değilim ama şöyle başlayalım:

C:\Windows\System32\msvcp110.dll
C:\Windows\System32\msvcr110.dll

Bu iki dosyayı sil ve buradan dağıtımlarını kur, 32 Bit ve 64 Bit:

DLL Dosyaları Veritabanı

Bir de ekran kartını ve sürücü sürümünü belirt. Sorun devam ederse yeni rapor paylaş ayrıca.

Bir de fotoğrafları buraya yükle daima.

Yerine yeni bir sorun doğmadı öncelikle. O sorun zaten vardı ama ondan önce başka bir sorun vardı, onu çözünce sıra diğer soruna geldi.

Bak evlat, biz burada binlerce sorun çözdük ve burada senin sorununu da çözmeye çalışıyoruz. Bilgisayarını çöplüğe çevirmişsin, içine bir ton kafana göre DLL dosyası kopyalamışsın ve biz şimdi önceden yaptığın bu hataları tespit etmeye çalışıyoruz.

Sorunu çözene kadar rapor paylaşmaya ve sorulan soruları cevaplamaya devam etmen gerek.

İlk olarak yukarıda yazdığım DLL dosyalarını silip gerekli dağıtımları kurdun mu?

Eğer yaptıysan bu dosyaları da sil:

C:\Windows\System32\XInput9_1_0.dll
C:\Windows\System32\D3DCompiler_43.dll

Ve bunu kur:

DirectX İndirme Aracı

Ayrıca ekran kartını ve sürücü sürümünü de belirt dedim.

Yazmış olduğum yazıyı yanlış anladınız herhalde? Ben sizin adına herhangi bir kötüleyecek bir şey yazmadım fazla bilgim olmadığından yeni sorun çıktığını belli ettim. Sizin yaptığınız işe de saygım var ve saygınızdan dolayı sizden yardım istedim.

Öte yandan bilgisayara elden "dll" dosyaları yüklemedim, yardımcı programlar ile sürücü yükledim.
Dediğiniz dll dosyalarını silip gereken programları kurdum.

Ekran kartı sürüm (GTX 970): 416.97
ProcessMonitor dosyası (yeni)
  • C:\Windows\System32\XInput9_1_0.dll
  • C:\Windows\System32\D3DCompiler_43.dll
dosyalarını da sildim dxwebsetup'u da kurdum.
Adsız.png

C:\Windows\System32\XINPUT9_1_0.dll silin ve tekrar DirectX İndirme Aracı'nı çalıştırıp doğrulama işlemini yapın. Sorun hala burada gösteriyor...

"xinput9_1_0.dll" dosyası bilgisayarımda yok. Bir çok kez de DirectX yüklemesi yaptım.
Sistem kurtarmadan bilgisayarımı sıfırla işlemini yaptıktan sonra bilgisayar bu hale geldi acaba bununla ilgili bir neden den kaynaklanıyor olabilir mi bu tarz sorunlar?

Bilgisayara format attım tekrar indireceğim tekrardan aynı sorun çıkarsa buraya mı? Yazayım yoksa yeni bir başlık mı açayım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı