0xc00007b ve %100 disk kullanımı

Fatih4125

Kilopat
Daha fazla  
0xc00007b hatası alıyorum oyunu başlatırken, virüs programında, Process Monitor kurmaya çalışırken aklınıza gelebilecek tüm uygulamalarda karşıma çıkıyor bu durum.

Ve diğer bir sorunda 0xc00007b hatasından önceydi. 100 disk kullanımı sürekli 100 CPU kullanımı da ara sıra karşıma çıkıyor. İnternette ve forumdaki her şeyi denedim ama olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
0xc00007b hatası varsa rapor göndereceksiniz:

Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma

%100 kaynak kullanımı varsa da görev yöneticisinden neyin ne kadar kaynak kullandığına bakacaksınız. Virüs olabilir, MBAM kurun ve tarama yapın. En ufak bir işlemde bile disk kullanımı %100'e çıkıyorsa SSD'ye geçin.

@MF

0xc00007b hatası var Process Monitör açarken aklınıza gelebilcek programlarda hata alıyorum açılmıyor dedim yukarda 100 kaynak kullanımı var dediğimde keza aynı şeyi tekrarlayıp tarama yapın demişsiniz uygulamaların hiçbirisi açılmıyor ssd ye geçmeyi kim istemez ki ama öğrenciyiz :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı