1.000.000 TL'ye araba önerisi

OzanBayram

Hectopat
Daha fazla  
Hayatımda arabalara hiç ilgim olmadı. Araba hakkında gram bilgim yok. Zaten mesajlarıma konularıma bakarsanız bu konularla hiç ilgilenmediğimi anlarsınız. Bu konuyu açmamın sebebi bir tanıdığımın benden yardım ve öneri istemesi.

Bütçe 1.000.000 TL ve bana sorduğu model Hyundai i20. dediğim gibi hiçbir bilgim yok sadece öneri yaparsanız sevinirim.

Hayatımda arabalara hiç ilgim olmadı. Araba hakkında gram bilgim yok. Zaten mesajlarıma konularıma bakarsanız bu konularla hiç ilgilenmediğimi anlarsınız. Bu konuyu açmamın sebebi bir tanıdığımın benden yardım ve öneri istemesi.

Bütçe 1.000.000 TL ve bana sorduğu model Hyundai i20. dediğim gibi hiçbir bilgim yok sadece öneri yaparsanız sevinirim.
Aile arabası mı piyasa arabası mı ?

O zaman sana ben direkt kalite önereyim Alfa Romeo Giuletta. Alışsanız bir daha bırakamayacağınız bir marka.

Hiç bir şekilde şu kitleyi umursamayın:
"Parçası yok", "pahalı", "Ustası yok"

Hayır efendim parçası var, ustası da var, pahalı da değil.(Ne ucuz kaldı ki)

Kendim Alfa Romeo 147 kullanıcısıyım ben nasıl parçasını ve ustasını buluyorum? (Hemen beğenmeme atmışlar :))

Beğenmeme atanların sebebini alabilir miyiz?

Son düzenleme:
2021 Golf 1.0 ya da 2022 model Polo
2020 Corolla Flame X Pack paket
Hyundai İ20
2022-2023 Peugeot 308 (Bütçeyi biraz aşıyor ama yakışıklı arabadır son kasası)
2022 Seat Leon
Yani 2. el satayım dediğiniz de çok rahat giden araçlar bunlar. 308 ve Golf bu bütçelerde bulunuyorken iyi bence ama 1.2 motorlular. Yeter şehir içinde yokuşta biraz bayılır.

2021 Golf 1.0 ya da 2022 model Polo
2020 Corolla Flame X Pack paket
Hyundai İ20
2022-2023 Peugeot 308 (Bütçeyi biraz aşıyor ama yakışıklı arabadır son kasası)
2022 Seat Leon
Yani 2. el satayım dediğiniz de çok rahat giden araçlar bunlar. 308 ve Golf bu bütçelerde bulunuyorken iyi bence ama 1.2 motorlular. Yeter şehir içinde yokuşta biraz bayılır.
Favoriniz nedir hocam genelde şehir içi bazenleri genellikle yazın uzun yol için kullanılacak ama çok değil.

Favoriniz nedir hocam genelde şehir içi bazen genellikle yazın uzun yol için kullanılacak ama çok değil.

Hocam benim favorim buradan Golf aslında. Çünkü ben sedan beğenmiyorum. 308'i tasarım olarak daha çok beğeniyorum ama ilk kasası vardı, 2008 model, kaza yaptığımda araç airbag dahi açmadı bir ön yargı oluşuyor ister istemez ayrıca küçük bence bu devirde C sınıfı bir araba için Golf daha büyük. Şehir içinde hepsi bunların gayet iş görür alıyor olsam ilk sırada golf 2. sıraya 308 derdim ama 1 milyon bütçede 308 biraz zor. 1200-1300 yaparsanız olabilir.

Hocam benim favorim buradan Golf aslında. Çünkü ben sedan beğenmiyorum. 308'i tasarım olarak daha çok beğeniyorum ama ilk kasası vardı, 2008 model, kaza yaptığımda araç airbag dahi açmadı bir ön yargı oluşuyor ister istemez ayrıca küçük bence bu devirce C sınıfı bir araba için Golf daha büyük. Şehir içinde hepsi bunların gayet iş görür alıyor olsam ilk sırada golf 2. sıraya 308 derdim ama 1 milyon bütçede 308 biraz zor. 1200-1300 yaparsanız olabilir.

Sordum hocam bütçe artma ihtimali yok maalesef golf'e gelince bagaj büyüklüğü nasıl acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı