1.000-1.350 TL 144Hz monitör

Hp 24.5 inç aldık vatandan kuzenim için çok memnun kaldı ben de tasarımını çok beğendim görüntü kalitesi çok muhteşem. TN panel var üzerinde çok akıcı renkler de çok güzel.

.

Bu nasıl arkadaşlar bunu arkadaşımdan alacağım 1.100 liraya.

Rekabetçi oyunları fazla oynuyorsanız (PUBG, Fortnite, COD Warzone, LOL gibi), bu noktada alınması gereken monitörlerden bir tanesi açıkçası. Aksi takdirde genel renk ve görüntü kalitesinin ön planda olduğu senaryolu oyunlar, film, dizi, 3D modelling/sketching, grafik tasarım ve analiz programlarını yoğun bir şekilde kullanıyorsanız IPS panel tercih etmelisiniz, önermiş olduğum ASUS VP249QGR modeline bakın derim o zaman.

Rekabetçi oyunları fazla oynuyorsanız (PUBG, Fortnite, CoD Warzone, LOL gibi), bu noktada alınması gereken monitörlerden bir tanesi açıkçası. Aksi takdirde genel renk ve görüntü kalitesinin ön planda olduğu senaryolu oyunlar, film, dizi, 3D modelling/sketching, grafik tasarım ve analiz programlarını yoğun bir şekilde kullanıyorsanız IPS panel tercih etmelisiniz, önermiş olduğum ASUS VP249QGR modeline bakın derim o zaman.

Evet hocam (PUBG, Fortnite, CoD Warzone, LOL gibi) oyunlar oynuyorum, arada geçebilirim grafik oyunlarına ama onları pek oynamam oynadığım zaman da görüntü o kadar kötü olmaz değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı