1.000₺ kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1000
Strix Go daha çok dışarıda kullanmaya da müsait bir kulaklık, şahsen Strix GO seçerdim yerinizde olsam. Bütçe 400 TL artarsa Corsair Virtuoso'ya bakabilirsiniz. H3 bana pek güven veren bir kulaklık değil.

Corsair Virtuoso bağlantısı;
Amazon.com.tr

Strix Go daha çok dışarıda kullanmaya da müsait bir kulaklık, şahsen Strix GO seçerdim yerinizde olsam. Bütçe 400 TL artarsa Corsair Virtuoso'ya bakabilirsiniz. H3 bana pek güven veren bir kulaklık değil.

Corsair Virtuoso bağlantısı;
Amazon.com.tr

Evet ben de Asus'ta kulaklıklara pek güvenemiyorum. Dünya genelinde diğer markaların kulaklıklarına göre popüler değiller.

Bu kulaklığı biliyorum çok hoş. Ama eğer 1000₺ civarına bir şey bulamazsam Logitech G Pro X alırım herhalde. 😁

Evet ben de Asus'ta kulaklıklara pek güvenemiyorum. Dünya genelinde diğer markaların kulaklıklarına göre popüler değiller.
Go modeli pek oyunculara hitap etmiyor, dışarıda kullanırım derseniz biçilmiş kaftan denebilir tabii. Katlanabilir olması özellikle büyük rahatlık sağlar. H3 modeli görünüş olarak pek hitap etmiyor konforlu olacağını sanmıyorum şahsen.
Ama eğer 1000₺ civarına bir şey bulamazsam Logitech G Pro X alırım herhalde. 😁
G Pro X güzel bir tercih olur, kablolu da olsa ses kalitesi güzeldir.

Go modeli pek oyunculara hitap etmiyor, dışarıda kullanırım derseniz biçilmiş kaftan denebilir tabii. Katlanabilir olması özellikle büyük rahatlık sağlar. H3 modeli görünüş olarak pek hitap etmiyor konforlu olacağını sanmıyorum şahsen.

G Pro X güzel bir tercih olur, kablolu da olsa ses kalitesi güzeldir.
G Pro X'i Mediamarkt'ta inceleme fırsatı bulmuştum. Taş gibi sağlam ama bir o kadar da esnek ve konforlu bir kulaklıktı. Diğer markaların sözde üst seviye kulaklıkları deneyince oyuncak gibi kalıyorlardı. Zaten o zamandan beri aklımda kendileri.
Almanızı tavsiye etmeyeceğim bir kulaklık yazacağım: SteelSeries Arctis 7
SteelSeries kulaklıkları genel anlamda dandik buluyorum.

G Pro X'i Mediamarkt'ta inceleme fırsatı bulmuştum. Taş gibi sağlam ama bir o kadar da esnek ve konforlu bir kulaklıktı. Diğer markaların sözde üst seviye kulaklıkları deneyince oyuncak gibi kalıyorlardı. Zaten o zamandan beri aklımda kendileri.

SteelSeries kulaklıkları genel anlamda dandik buluyorum.
Kesinlikle haklısınız. Corsair ve SteelSeries'in tanınırlığı ve ürün konforu dışında hiçbir al benisi yok...

Corsair Void Elite Wireless modelini kullanıyorum ve çok memnunum öneririm. Gaming gecelerinde 800 TL'ye kadar düşebiliyor.

Corsair Void Elite Wireless modelini kullanıyorum ve çok memnunum öneririm. Gaming gecelerinde 800 TL'ye kadar düşebiliyor.
O kulaklığı da beğeniyorum. Ama forumda dip ses sorunu olduğunu söyleyenleri görmüştüm. Ne kadar doğru bilmiyorum.

İtopya'dan 700 liraya TUF H3 Wireless aldım. Hatta bir tane de kardeşim aldı. Bakalım iyi miymiş.😁

Yeni konular

Geri
Yukarı