1.000 liraya APU veya kötü ekran kartlı sistem önerisi

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
1.000 lira bütçe var. O da mümkünse maksimum olsun. Kasa havadar olmayıversin, güç kaynağı bilgisayarı çalıştırsın yeter. Hiçbir şekilde oyun oynanmayacak. Arada video izlemek, internette takılmak veya ödev hazırlamak için hızı yeterli düzeyde sistem önerisi istiyorum. SSD olsa fena olmaz. 128 GB SSD işimi görür. Bütçeyi aşarsa HDD önerin. Ram de 8 GB ucuz yollu DDR4 anakartla kombine edilirse çok güzel olur. Bu bilgisayar ek bilgisayar olarak alınacak, dediğim işleri yapsın yeter. Önerilerinizi bekliyorum.

1.000 lira bütçe var. O da mümkünse maksimum olsun. Kasa havadar olmayıversin, güç kaynağı bilgisayarı çalıştırsın yeter. Hiçbir şekilde oyun oynanmayacak. Arada video izlemek, internette takılmak veya ödev hazırlamak için hızı yeterli düzeyde sistem önerisi istiyorum. SSD olsa fena olmaz. 128 GB SSD işimi görür. Bütçeyi aşarsa HDD önerin. Ram de 8 GB ucuz yollu DDR4 anakartla kombine edilirse çok güzel olur. Bu bilgisayar ek bilgisayar olarak alınacak, dediğim işleri yapsın yeter. Önerilerinizi bekliyorum.
Sıfır olarak bu fiyata sistem toplayamazsınız. İkinci elde güncel olarak A320 anakart ve Athlon 200GE ile APU bir sistem kurabilirsin.

Size yardımcı olmak adına kasa da istemiyorum, kötü bir kasa var yedekte, onu kullanırım. Güç kaynağı, RAM, CPU, anakart önerisi istiyorum yani.

Sıfır olarak herşeyden kısmama rağmen en ucuzu bu oluyor.
Screenshot_2020-03-25-16-47-39-492_com.android.printspooler.jpg

SSD:
İşlemci:
Anakart:
Ram:
Biraz yavaş olur ama 1000 lira olacaksa maksimum sistem bu.
İşlemci hatalı sanırım. Güç kaynağı da yok.
Sıfır olarak herşeyden kısmama rağmen en ucuzu bu oluyor.
Eki Görüntüle 520457
Sağolun bunu değerlendireyim. Başka önerilere de açığım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı