1.000 TL altı Red Switch mekanik klavye önerisi

Ikıncı el dusunur musunuz hotswaple ınternette var ıstedıgınız Switch ıle degıstırebılırsınız.

Kusura bakma hocam dalgınlıgıma geldı.
2. el düşünmüyorum. Razer Blackwidow V3 düşünüyorum.Acaba razer Razer yeşil switch mi daha hızlı? yoksa HyperX Alloy origins de kullanılan switchler mi daha hızlı? cevap verirseniz sevirinim.

2. el düşünmüyorum. Razer Blackwidow V3 düşünüyorum. Acaba Razer Razer yeşil Switch mi daha hızlı? Yoksa HyperX alloy Origins de kullanılan Switch'ler mi daha hızlı? Cevap verirseniz sevirinim.

Hocam ikisi de 1000Hz raporlamaya sahip siz sessiz switchmi yani linearmi yoksa sesli geri bildirim istiyor musunuz? Eger geri bildirim yani bastiginizi anlamak istiyorsaniz tacticle ve clicky Switch'lere yonelmeniz lazim Razer yesil Switch'leri clicky Blue Switch gibi ses cikaririr. Ama yok sessiz olsun diyorsaniz linear. HyperX Aqua tacticle yani browna benzer, red Switch bildigimiz linear, Blue Switch'te bildigimiz Blue Switch clicky.

Hocam ikisi de 1000Hz raporlamaya sahip siz sessiz switchmi yani linearmi yoksa sesli geri bildirim istiyor musunuz? Eger geri bildirim yani bastiginizi anlamak istiyorsaniz tacticle ve clicky Switch'lere yonelmeniz lazim Razer yesil Switch'leri clicky Blue Switch gibi ses cikaririr. Ama yok sessiz olsun diyorsaniz linear. HyperX Aqua tacticle yani browna benzer, red Switch bildigimiz linear, Blue Switch'te bildigimiz Blue Switch clicky.
Ben klavyeyi oyun için alıcam. Sesi az olursa iyi olur ama geri bildirim de istiyorum. Hangisini önerirsiniz?

Cherry Viola alınmaz

Viola'da yay sesi var.

Hocam klavyeyi kullandım. Konu altlarına kesin yargıyla o alınmaz bu alınmaz diye yazmayın rica edicem. Gamepower önermedim. K68 Reddede yay sesi var diye yorumlar okudum kullanıyorum hiçte rahatsız olduğum bir nokta yok. Bir sorunu varsa belirtirsin ona eyvallahım, fakat o alınmaz bu alınmaz gibi kesin yargılarla objektif olmayan yorumlardan kaçının.

Yeni konular

Geri
Yukarı