1.000 TL Red Switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
Şu an elimde Redragon K568 darkavenger red Switch var yay sesinden dolayı değiştireceğim. K552 Kumara var olabilecek en mantıklı ürün bu klavye dışında alınabilecek red Switch mekanik klavye önerilerinizi bekliyorum.

Bütçenin esnemesi mümkünse veya ürün yeniden 1000TL'ye düşerse:

İngilizce olması benim için büyük bir sorun maalesef.

İngilizce olması benim için büyük bir sorun maalesef.
İngilizce olsa da bir süre sonra alışırsınız diye düşünüyorum. Tabii sizin kararınız. Aksi takdirde sizin için en mantıklı iki alternatif var:

İngilizce olsa da bir süre sonra alışırsınız diye düşünüyorum. Tabii sizin kararınız. Aksi takdirde sizin için en mantıklı iki alternatif var:

ASUS'u alırsam yine şu yay sesi sorunuyla karşılaşma ihtimalim vardır. Ben mekanik kullanamayacağım galiba hepsinde genelde oluyor.

ASUS'u alırsam yine şu yay sesi sorunuyla karşılaşma ihtimalim vardır. Ben mekanik kullanamayacağım galiba hepsinde genelde oluyor.

Bence de hepsinde genel yay sorunu var ama Redragon Kumara da yok hepsini tekler bende almayı düşünüyorum sağ olsun kiznaiver hocamız beni Blue Switch'ten soğuttu kumaraya yönlendirdi iyi ki de yönlendirmiş.

Bende dediğim gibi K568 darkavenger var almaz olaydım lanet ettirdi öyle bir yay sesi yok yani. Kumaraya geçmeyi düşünüyorum en büyük ihtimal bu. Bütçe konusunda bilmiyorum yükseltebilir miyim? Aldığım gün iade edecektim bilemedim zamanla yay sesi geçer dediler alakası bile yok. Şimdi satmaya çalışıyorum neredeyse 100TL zararına satıyorum şu an elimde kaldı klavye kırıp atacağım cidden.

Bende dediğim gibi K568 darkavenger var almaz olaydım lanet ettirdi öyle bir yay sesi yok yani. Kumaraya geçmeyi düşünüyorum en büyük ihtimal bu. Bütçe konusunda bilmiyorum yükseltebilir miyim? Aldığım gün iade edecektim bilemedim zamanla yay sesi geçer dediler alakası bile yok. Şimdi satmaya çalışıyorum neredeyse 100TL zararına satıyorum şu an elimde kaldı klavye kırıp atacağım cidden.

Kaç TL'ye satıyorsunuz hocam.

Geri
Yukarı