1.000 TL bütçeye telefon tavsiyesi

Bizim yorumu umursamıyorsun yani. :D

Yok hocam burda küfür bile etseniz beni konuma yorum yazdığınızdan saygı duyarım. Zaten aklımda Lumia olduğundan onu yazmadım. Lumia serisinde arkadaşlarım bana Lumia internet işleri için iyidir, oyun için android almalısın dediler. O yüzden kafam karıştı biraz. Şimdi diyorsunuz ki Lumia 920 iyidir? Araştırıyorum telefonu ama istediğim kişiler vardı cevap atacak. Onlar herhalde görmediler. Olsun sizlerin de yorumları önemli. Bu arada imzanda incelemesini yaptığım telefon 820 yap menmun musun ? Oyun performansı nasıl ?

Yok hocam burda küfür bile etseniz beni konuma yorum yazdığınızdan saygı duyarım. Zaten aklımda Lumia olduğundan onu yazmadım. Lumia serisinde arkadaşlarım bana Lumia internet işleri için iyidir, oyun için android almalısın dediler. O yüzden kafam karıştı biraz. Şimdi diyorsunuz ki Lumia 920 iyidir? Araştırıyorum telefonu ama istediğim kişiler vardı cevap atacak. Onlar herhalde görmediler. Olsun sizlerin de yorumları önemli. Bu arada imzanda incelemesini yaptığım telefon 820 yap menmun musun ? Oyun performansı nasıl ?
Şakasına yazdım zaten. :) 820 donanım olarak 920 ile neredeyse aynı. 1 GB RAM oyunlarda yetiyor da artıyor bile. Asphalt 8 en ağır grafikli oyunlardan. Hiç donma yaşamıyorum. Geçişler, dokunmatik vs. süper akıcı zaten. Gayet stabil çalışıyor. Oyun konusunda sıkıntın olmaz bence. Android'e çıkan her oyun geliyor yavaş yavaş. Benim telefonun tek kötü yanı 8 GB hafıza biraz az kalıyor. 920'de 32 GB çok yetecektir sana. GDR 3 güncellemesi ve Windows Phone 8.1 güncellemesi ile her şey çok daha güzel olacak. Başka merak ettiğin bir şey varsa sor. Yardımcı olmaya çalışırım.

İkisi de bu istediklerini sağlar. Fakat 920 normal olmayan bir düşme vs. olmadıkça daha uzun ömürlü olacaktır. Donma sorunları yaşayıp deli olmayacaksın. Uygulama çöplüğü içinde kaybolmayacaksın. Herkesden farkın olacak. Çünkü neredeyse her insanda S3, S4 vs. var. :)

Benim tavsiyem general mobile discovery olucak çünkü 600-700 ₺ fiyatı ile gayet uygun ve windows phone tavsiye etmem. Akıllı telefonlarda sadece müzik dinleyip internette gezicem diyen adamlar dahi bir müddet sonra uygulamalara merak salıyor bu yüzden wp cihazlarda malesef uygulama çok fazla değil. 2.el cihazlar konusunda ise güvenmediğiniz yerden kesinlikle 2.el akıllı cihaz almayın gerek imei kodu gereksede donanım güvenliği açısından genede marka bir cihaz istiyorum derseniz galaxy s3 idealdir, yalnız s3 kutudan android 4.2 çıkıyor yanılmıyorsam kutudan çıktığında hemen android 4.3 e güncelleştirmeyin şuan s3 lerde 4.3 ile ilgili sıkıntı çok fazla biraz sessiz kalıp piyasayı dinlemekte fayda var, sorunlar ortadan kalktığında 4.3 güncellemesi yapmak daha mantıklı sonra s3 aldım uygulama çöküyor veya çok takılıyor cihaz kendini resetliyor gibi konu açmak zorunda kalmazsınız. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı